Přehled aktualit

Rubrika:

Interaktivní PDF č. 2/2017 - zde

Přihlašte se do soutěže Pumpař/ka roku a vyhrajte zájezd (přihláška zde)

Mytí a servis / 21. července 2015

Ukázková ruční myčka se spodním mytím

V Brně zprovoznila společnost AutoMax unikátní komplexně vybavené centrum ručního mytí s mytím spodků vozidel.

Mytí a servis / 25. června 2015

Kvalitní mytí bez dlouhého čekání ve frontě

Nejlépe vybavená průtahová mycí linka s kapacitou přes 40 aut za hodinu si na nedostatek spokojených zákazníků nemůže (zatím) stěžovat.

Mytí a servis / 19. června 2015

Srovnání kapalin do ostřikovačů z hlediska praktičnosti použití

Z hlediska praktického používání kapalin do ostřikovačů vítězí hotové směsi pro běžné použití. Koncentrát je vhodný pro cesty do zahraničí a tablety jsou spíše nepraktickým výstřelkem.

Mytí a servis / 12. června 2015

Boom ručních tlakových myček

Současný trh samoobslužného vysokotlakého mytí v Česku je na vzestupu. Podle odborníků je základem úspěšného provozu vhodná lokalita s dostatečným zákaznickým potenciálem. Trendem jsou mycí centra.

Mytí a servis / 22. května 2015

Mnohem víc než jen mycí linka

Portálové mycí linky Kärcher řady CB Line jsou konstruovány v nejvyšší kvalitě a zajišťují maximální efektivnost mytí. Speciální odolné díly jsou žárově zinkované, ocelové komponenty zajišťují spolehlivou činnost s dlouhými servisními intervaly a umožňují zákazníkovi soustředit se na to, o co skutečně v podnikání jde. O efektivní a výdělečné čištění vozů.

Mytí a servis / 20. března 2015

Myčka pro náročné

Provozovatel mycího centra v Tachově dokázal přilákat většinu místní klientely vysokou kvalitou mytí a nadstandardně komfortní službou zákazníkům.

Mytí a servis / 9. března 2015

Reverzní osmóza zajistí konkurenceschopnost myčky

Náročných motoristů, kteří požadují dokonalé, kvalitní a přitom rychlé mytí svého automobilu, je čím dále více. Reverzní osmóza zajistí vynikající výsledek mycího procesu a spokojenost zákazníků.

Mytí a servis / 5. ledna 2015

Unikátní mycí centrum zcela podle vlastních představ

Společnost W & P company Martina Wimmera realizovala v Domažlicích mycí centrum vlastní a zcela ojedinělé technické koncepce.

Mytí a servis / 4. listopadu 2014

Lukoil láká na zvýhodněný mycí program

Obchodní aktivity řetězce čerpacích stanic Lukoil má podpořit akce, která nabízí nejdražší mycí program myček těchto čerpacích stanic za zvýhodněnou cenu. Sleva bude platit až do konce letošního roku.

Mytí a servis / 29. října 2014

Kvalita bez kompromisů

V Radlíku u Jílového nedaleko za Prahou si mohou motoristé od letoška umýt své auto v ruční tlakové bezkontaktní myčce JIMO Jet Wash. Majitel stejnojmenné čerpací stanice Jiří Moravec vybudoval na volném pozemku za pumpou malý areál mytí, který nabízí motoristům nadstandardní komfort a bezprecedentní kvalitu.

Mytí a servis / 11. září 2014

Maximální důraz na kvalitu mytí

Provozovatel mycího centra v areálu čerpací stanice Benzina v Uherském Hradišti Ondřej Komnacký vsadil na dokonalé technické vybavení umožňující poskytování vysoké kvality služeb strojního i ručního mytí, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Mytí a servis / 28. srpna 2014

Umyjeme i desítky aut, když sněží nebo prší

Pokud byste se v jihozápadní části Brna ptali na možnost, kde kvalitně umýt auto, prakticky každý vám doporučí mycí centrum u čerpací stanice D-Oil v Troubsku.

Mytí a servis / 28. července 2014

Vysoký standard v italském stylu

Oranžový totem s brandem 212 Autopark láká v obci Tehovec u Říčan za Prahou motoristy do nově vybudovaného mycího centra, které nabízí nadstandardní kvalitu a úroveň služeb.

Mytí a servis / 10. července 2014

Myčky pro náročné zákazníky

Společnost Otto Christ Wash Systems na veletrhu UNITI expo 2014 představila hned dva modely portálových mycích linek s řadou inovací.

Mytí a servis / 9. července 2014

Mytí jako o závod

Horká novinka z produkce WashTec – mycí portál Softcare Pro Classic RACE je v porovnání s ostatními mycími stroji opravdovým závodním speciálem, který dosahuje doslova rekordně krátkých mycích časů.

|◄     1-15   16-30   31-45   46-60   61-65     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2017-02Čerpací stanice: ideální místo pro schůzkyObjednávka přeplatného

Nová soutěž pro obsluhu ČS

PUMPAŘ/KA ROKU

Hlavní partner PETROL.cz

MOL png

Reklama

Stacja Paliw - Unicode

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

Partneři PETROL.cz

ColosseumEconomia