Přehled aktualit

Rubrika:

Předplatné si můžete objednat zde.

Mytí a servis / 28. srpna 2014

Umyjeme i desítky aut, když sněží nebo prší

Pokud byste se v jihozápadní části Brna ptali na možnost, kde kvalitně umýt auto, prakticky každý vám doporučí mycí centrum u čerpací stanice D-Oil v Troubsku.

Mytí a servis / 28. července 2014

Vysoký standard v italském stylu

Oranžový totem s brandem 212 Autopark láká v obci Tehovec u Říčan za Prahou motoristy do nově vybudovaného mycího centra, které nabízí nadstandardní kvalitu a úroveň služeb.

Mytí a servis / 10. července 2014

Myčky pro náročné zákazníky

Společnost Otto Christ Wash Systems na veletrhu UNITI expo 2014 představila hned dva modely portálových mycích linek s řadou inovací.

Mytí a servis / 9. července 2014

Mytí jako o závod

Horká novinka z produkce WashTec – mycí portál Softcare Pro Classic RACE je v porovnání s ostatními mycími stroji opravdovým závodním speciálem, který dosahuje doslova rekordně krátkých mycích časů.

Mytí a servis / 27. června 2014

UNITI Expo 2014: Mytí a údržba vozidel

Výrobci mycích technologií a zařízení pro samoobslužnou údržbu vozidel si své horké novinky zřejmě šetří na výstavu Automachanika ve Frankfurtu, přesto zde bylo k vidění několik zajímavostí.

Mytí a servis / 6. března 2014

Po sedmi letech provozu jako nová

Mycí linka u čerpací stanice OMV v Praze u Jižní spojky je v provozu sedmý rok. Díky důsledné údržbě spolu s prediktivním servisem nejenže bezproblémově pracuje, ale navíc na první pohled vypadá doslova stále jako nová.

Mytí a servis / 22. ledna 2014

Speciální chemie všechno umyje…

Ruční předmytí je základem pro důkladné umytí celého automobilu. Aby se však usazená špína z povrchu karoserie, skel, kol, nárazníků a podběhů opravdu odstranila, je třeba použít speciální chemii.

Mytí a servis / 3. ledna 2014

Dlouhotrvající péče a lesk pro lak

Pěnový vosk Kärcher RM 837 pro samoobslužné mycí stroje a portálové mycí linky

Mytí a servis / 3. ledna 2014

Pochyb(e)ný test chladicích kapalin ve Světě motorů

V polovině listopadu jsme si v tomto týdeníku mohli přečíst výsledek testování chladicích kapalin G12. Tři z jedenácti vzorků na českém trhu jsou prý vyhovující, když použijeme další dva, nemáme své auto rádi a u zbylých šesti nám jejich roztok sežere motor i s těsněním pod hlavou a ještě se předtím stačí uvařit. Kdyby to byla jen z malé části pravda, byly by ulice plné nepojízdných vozidel a silnice vlhké od uvolněných nemrznoucích směsí.

Mytí a servis / 27. listopadu 2013

Trendem v ručním mytí jsou bezkartáčové technologie

Trendem na trhu samoobslužného vysokotlakého mytí v Česku jsou bezdotykové technologie mytí i proto, že bezkartáčové mytí nabízí u nás jen minimum automatických myček. Bezdotykové technologie nabízejí dnes srovnatelnou účinnost mytí jako automatické myčky s pěnovými kartáči.

Mytí a servis / 26. listopadu 2013

Brzdové kapaliny – důležitý prvek bezpečnosti

První smrtelná automobilová nehoda, při které zahynul řidič vozidla, dvaačtyřicetiletý obchodník Henry Lindfield, se stala 12. února 1898 v Anglii. Její příčinou bylo selhání brzd.

Mytí a servis / 20. listopadu 2013

Silné, spolehlivé, ekologické

Nové kompaktní samoobslužné mycí zařízení Kärcher SB MB je zajímavé nejen pro vozové parky, ale také pro mycí centra a čerpací stanice.

Mytí a servis / 6. listopadu 2013

Zázrak reverzní osmózy

Letos na jaře byla v Jaroměři uvedena do provozu designově i technologicky unikátní bezkontaktní myčka automobilů.

Mytí a servis / 1. října 2013

V České republice otevřeno již desáté Kärcher Center

Při příležitosti oslav 20. výročí existence firmy Kärcher Česká republika bylo v Brně otevřeno minulý týden již desáté Kärcher Center v Česku.

Mytí a servis / 12. září 2013

Čisté zvenku i zevnitř

Mytí nákladních automobilů je problém a zvláště u cisteren a silotanků, kde je třeba vyčistit i vnitřní stěny tanku, aby nedošlo ke kontaminaci převážených látek nečistotami. Jedno z nejmodernějších zařízení tohoto druhu provozuje v Kaznějově firma Pašek.

|◄     1-15   16-30   31-45   46-60   61-69     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia