Přehled aktualit

Rubrika:

Interaktivní PDF č. 2/2017 - zde

Přihlašte se do soutěže Pumpař/ka roku a vyhrajte zájezd (přihláška zde)

Mytí a servis / 31. srpna 2012

Češi preferují mycí linky

Zajímavé výsledky přinesl zákaznický průzkum, který provedla letos u svých čerpacích stanic společnost Benzina. V rámci ankety společnosti Benzina potvrdilo využívání automatických myček 6 z 10 řidičů. Za popularitou mycích linek stojí jejich cenová dostupnost, rychlost a ekologická šetrnost.

Mytí a servis / 23. července 2012

Christ představuje bezkontaktní myčku Aquatus

V sortimentu společnosti Christ se v poslední době objevila celá řada novinek: bezkartáčová portálová myčka Aquatus, designová myčka Skywing nebo voňavá XXL-pěna.

Mytí a servis / 10. července 2012

Vítězí komplexní služby

Současný trh samoobslužného vysokotlakého mytí v Česku je na vzestupu. Podle odborníků je základem úspěšného provozu vhodná lokalita s dostatečným zákaznickým potenciálem. Dlouhodobou konkurenceschopnost a návratnost investice provozu ručního mytí zaručí kvalita technologie mytí, rozsah nabízených služeb, čistota a slušnost.

Mytí a servis / 7. června 2012

Kvalita mytí závisí na provedení jarní údržby

V zimě dostaly autoumývárny pořádně zabrat. Proto je nutné v provozech mytí provést komplexní údržbu na mycích halách a boxech ručního mytí, na mycí technice a hlavně na technologii čištění a recirkulace odpadních vod. Čistota provozu mytí včetně vybavení, spolehlivost a kvalita mytí jsou totiž hlavními kritérii při jeho výběru zákazníkem.

Mytí a servis / 5. června 2012

Kouzlo nadstandardních služeb

Přestože mycí linky jsou stále lépe vybaveny zejména na straně vysokotlakého předmytí, řadě provozovatelů se u myčky stále vyplatí specializovaná obsluha, která je zárukou vysoké výsledné kvality mytí. Kvalitní nadstandardní služby významně posilují lokální konkurenceschopnost myčky.

|◄     1-15   16-30   31-45   46-60   61-65     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2017-02Čerpací stanice: ideální místo pro schůzkyObjednávka přeplatného

Nová soutěž pro obsluhu ČS

PUMPAŘ/KA ROKU

Hlavní partner PETROL.cz

MOL png

Reklama

Stacja Paliw - Unicode

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

Partneři PETROL.cz

ColosseumEconomia