Přehled aktualit

Rubrika:

Předplatné si můžete objednat zde.

Mytí a servis / 13. listopadu 2012

Největší přehlídka techniky čerpacích stanic

Automobilový aftermarket je na vzestupu, a to i přes současné ekonomické problémy v Evropě. Poklesl sice počet odborných návštěvníků i vystavovatelů z jižní Evropy, ale o to více stoupla účast z východní Evropy a Ruska. Výrazný propad v počtu expozic a především i jejich plochy zaznamenala sekce techniky čerpacích stanic a zejména mycích technologií.

Mytí a servis / 12. listopadu 2012

Kde mýt, kde nemýt, to je, oč tu běží…

V zemi, kde se narodil William Shakespeare, se pumpaři, kterým se neustále snižuje zisk, naštvali a prostřednictvím svého zájmového sdružení bombardují vládu požadavky, aby zakázala umývat automobily na ulici, což je ve Spojeném království stejně jako jinde po celé Evropě i Americe celkem oblíbená kratochvíle obce motoristické.

Mytí a servis / 8. listopadu 2012

Autokosmetika – leštěnky / neviditelný krunýř

Ochránit lak vozidla a prodloužit mu tak jeho estetickou, ale i funkční životnost můžeme dvěma způsoby. Prvním je vhodné garážování vozidla, které zamezí působení atmosférických vlivů, zejména větru, deště a UV záření na automobil. Druhou alternativou je ochrana laku karosérie. Nabízí se tři možnosti. Kromě automatické mycí linky, kde je jedním z programů konzervace, můžeme použít šampon s voskem nebo v nejlepším případě leštěnku s obsahem kvalitního vosku. Poslední variantu probereme podrobněji.

Mytí a servis / 26. září 2012

V Británii chtějí zákazat mytí aut na ulici

Provozovatelé čerpacích stanic ve Spojeném království vedou kampaň za zákaz mytí automobilů na ulici. Brian Madderson, předseda Retail Motor Industry Federation (RMIF), což je britské sdružení majitelů nezávislých čerpacích stanic, vyzval vládu, aby následovaly příkladu části Německa, kde je podobný zákon již v platnosti.

Mytí a servis / 31. srpna 2012

Češi preferují mycí linky

Zajímavé výsledky přinesl zákaznický průzkum, který provedla letos u svých čerpacích stanic společnost Benzina. V rámci ankety společnosti Benzina potvrdilo využívání automatických myček 6 z 10 řidičů. Za popularitou mycích linek stojí jejich cenová dostupnost, rychlost a ekologická šetrnost.

Mytí a servis / 23. července 2012

Christ představuje bezkontaktní myčku Aquatus

V sortimentu společnosti Christ se v poslední době objevila celá řada novinek: bezkartáčová portálová myčka Aquatus, designová myčka Skywing nebo voňavá XXL-pěna.

Mytí a servis / 10. července 2012

Vítězí komplexní služby

Současný trh samoobslužného vysokotlakého mytí v Česku je na vzestupu. Podle odborníků je základem úspěšného provozu vhodná lokalita s dostatečným zákaznickým potenciálem. Dlouhodobou konkurenceschopnost a návratnost investice provozu ručního mytí zaručí kvalita technologie mytí, rozsah nabízených služeb, čistota a slušnost.

Mytí a servis / 7. června 2012

Kvalita mytí závisí na provedení jarní údržby

V zimě dostaly autoumývárny pořádně zabrat. Proto je nutné v provozech mytí provést komplexní údržbu na mycích halách a boxech ručního mytí, na mycí technice a hlavně na technologii čištění a recirkulace odpadních vod. Čistota provozu mytí včetně vybavení, spolehlivost a kvalita mytí jsou totiž hlavními kritérii při jeho výběru zákazníkem.

Mytí a servis / 5. června 2012

Kouzlo nadstandardních služeb

Přestože mycí linky jsou stále lépe vybaveny zejména na straně vysokotlakého předmytí, řadě provozovatelů se u myčky stále vyplatí specializovaná obsluha, která je zárukou vysoké výsledné kvality mytí. Kvalitní nadstandardní služby významně posilují lokální konkurenceschopnost myčky.

|◄     1-15   16-30   31-45   46-60   61-69     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia