Přehled aktualit

Rubrika:
Shop a gastronomie / 26. října 2016

Vítejte ve světě nových vín

Blíží se zima, čas dlouhých večerů, které dokáže rozjasnit sklenka dobrého vína. Omezenější i docela široký sortiment vín samozřejmě nabízejí i shopy čerpacích stanic. Co je letos nového v moravských vinných sklepích?

Shop a gastronomie / 7. září 2016

Skittles představuje spolupráci s Google play i nové balení

Značka Skittles přichází s několika novinkami pro otroky smartfonů a příznivce nejrůznějšího sdílení čehokoliv nejen na sociálních sítích. Díky Skittles navíc můžete získat oblíbené aplikace z Google play úplně zadarmo.

Shop a gastronomie / 5. září 2016

Fresh Cornery již na 31 čerpacích stanicích MOL

MOL pokračuje v zavádění tzv. Fresh Cornerů na čerpacích stanicích, tedy míst s rozšířenou nabídkou kávy a občerstvení. S otevíráním Fresh Corner míst je spojená i modernizace interiérů stanic. Momentálně je řidiči najdou již na 31 čerpacích stanicích MOL, do konce roku mají být v České republice na přibližně 70 místech.

Shop a gastronomie / 15. srpna 2016

Novinka na pultech čerpacích stanic: Snickers White

Značka čokoládových tyčinek Snickers uvádí limitovanou edici Snickers White. Kombinace karamelu, nugátu a arašídů je tentokrát obalena v bílé čokoládě.

Shop a gastronomie / 30. června 2016

Sestavte si sendvič na míru od OMV

Společnost OMV připravila pro zákazníky na léto zábavnou aplikaci. Na jejím facebookovém profilu si každý zájemce může sestavit sendvič. Zúčastnit se může každý, o vítězi rozhodnou sami zákazníci. V měsíci září ten nejoblíbenější sendvič rozšíří nabídku občerstvení Viva na čerpacích stanic OMV.

Shop a gastronomie / 29. června 2016

Společnost Nestlé slaví 150 let

Všechno začalo v roce 1866, kdy firma Anglo-Swiss Condensed Milk Company otevřela ve Švýcarsku první evropský závod na výrobu kondenzovaného mléka. Jejím největším konkurentem se postupně stala firma Henriho Nestlé, který v roce 1867 uvedl na trh dětskou výživu na bázi sušeného mléka. Osud pak obě firmy v roce 1905 spojil a vznikla globální společnost, kterou dnes známe jako Nestlé Group.

Shop a gastronomie / 30. března 2016

U OMV podporují standardy Fairtrade

OMV se férově odlišila od své konkurence - jako první síť čerpacích stanic v ČR začala nabízet kávu s certifikací Fairtrade. Skvělá káva je od konce března podávána v celé síti OMV.

Shop a gastronomie / 22. března 2016

Vinařství Ludwig představuje první vína z vlastních hroznů

Úspěšné vinařství Ludwig z Bořetic letos představuje první vína připravená z modrohorských hroznů, pro která byla vytvořena nová edice s názvem Modré hory. Ta by měla do budoucna tvořit vlajkovou loď vinařství. Dalším mimořádným vínem současné nabídky je fantastická „růžovka“.

Shop a gastronomie / 15. února 2016

Reisten představuje nový ročník vín z Pálavy

Nová vína ročníku 2014 z vinařství Reisten jsou právě připravena k ochutnání. Přitom rok 2014 nebyl z pozice moravských vinařů vůbec jednoduchý.

Shop a gastronomie / 15. prosince 2015

Automotive s nádechem impulsního zboží

Časy, kdy doplňkovému prodeji čerpacích stanic kralovaly autopotřeby a součástky všeho druhu, jsou nenávratně pryč. Technická úroveň aut je taková, že se majitelé pod kapotu podívají jen výjimečně v případě dolití provozních kapalin. Na pumpách se dnes převážně jedná o nabídku doplňků impulsního charakteru, vyvolávajících u řidičů pocit, že je prostě "musí mít".

Shop a gastronomie / 4. listopadu 2015

Vína VOC Znojmo představují jistotu

Předvánoční nabídka shopů na čerpacích stanicích se často rozrůstá o sortiment, který dobře poslouží i jako skvělý vánoční dárek. Mezi velmi oblíbené v tomto směru patří u nás i vína. Mnozí zákazníci se již nespokojí jen s pěknou vinětou, ale zajímá je i kvalita či původ. Sázku na jistotu v tomto ohledu představují moravská vína s certifikací VOC Znojmo.

Shop a gastronomie / 19. října 2015

Billa bude na čtvrtině čerpacích stanic Shell do konce roku

Společnosti Shell a Billa oznámily prohloubení vzájemné spolupráce. Po více než roce úspěšného pilotního provozu prodejního konceptu stop & shop na pěti čerpacích stanicích dojde k jeho rozšíření do téměř čtvrtiny sítě čerpacích stanic Shell.

Shop a gastronomie / 8. října 2015

Oranžové víno posledním hitem vinařů?

Jedním z velkých vinařských hitů je oranžové víno, které se připravuje z odrůdy Rulandské šedé. Má šedorůžové bobule, protože vzniklo jako mutace Rulandského modrého a při delším ležení na matolinách získává oranžovou, až lehce měděnou barvu.

Shop a gastronomie / 24. září 2015

MA-FRA® slaví 50 let na trhu!

Známý italský výrobce autokosmetiky a profesionální chemie MA-FRA® slaví letos 50 let na trhu. Vše začalo v roce 1965, kdy skupina nadšenců v čele se zakladatelem pozdější společnosti, Francescem Mattioli, zkoušela první produkty čisticích prostředků pro auto ve vaně.

Shop a gastronomie / 11. září 2015

Modernizace prodejny čerpací stanice

Nalézt ideální provozně-obchodní řešení prodejního prostoru čerpací stanice není vůbec jednoduché a doporučuje se využít spolupráce se zkušenými specialisty kompetentními v oboru čerpacích stanic.

|◄     1-15   16-30   31-45   46-60   61-75     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-01Kriminalita na čerpacích stanicíchObjednávka přeplatného

Nová soutěž pro obsluhu ČS

PUMPAŘ/KA ROKU

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

Autoshow 2018

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia