Přehled aktualit

Rubrika:

Předplatné si můžete objednat zde.

Shop a gastronomie / 15. února 2016

Reisten představuje nový ročník vín z Pálavy

Nová vína ročníku 2014 z vinařství Reisten jsou právě připravena k ochutnání. Přitom rok 2014 nebyl z pozice moravských vinařů vůbec jednoduchý.

Shop a gastronomie / 15. prosince 2015

Automotive s nádechem impulsního zboží

Časy, kdy doplňkovému prodeji čerpacích stanic kralovaly autopotřeby a součástky všeho druhu, jsou nenávratně pryč. Technická úroveň aut je taková, že se majitelé pod kapotu podívají jen výjimečně v případě dolití provozních kapalin. Na pumpách se dnes převážně jedná o nabídku doplňků impulsního charakteru, vyvolávajících u řidičů pocit, že je prostě "musí mít".

Shop a gastronomie / 4. listopadu 2015

Vína VOC Znojmo představují jistotu

Předvánoční nabídka shopů na čerpacích stanicích se často rozrůstá o sortiment, který dobře poslouží i jako skvělý vánoční dárek. Mezi velmi oblíbené v tomto směru patří u nás i vína. Mnozí zákazníci se již nespokojí jen s pěknou vinětou, ale zajímá je i kvalita či původ. Sázku na jistotu v tomto ohledu představují moravská vína s certifikací VOC Znojmo.

Shop a gastronomie / 19. října 2015

Billa bude na čtvrtině čerpacích stanic Shell do konce roku

Společnosti Shell a Billa oznámily prohloubení vzájemné spolupráce. Po více než roce úspěšného pilotního provozu prodejního konceptu stop & shop na pěti čerpacích stanicích dojde k jeho rozšíření do téměř čtvrtiny sítě čerpacích stanic Shell.

Shop a gastronomie / 8. října 2015

Oranžové víno posledním hitem vinařů?

Jedním z velkých vinařských hitů je oranžové víno, které se připravuje z odrůdy Rulandské šedé. Má šedorůžové bobule, protože vzniklo jako mutace Rulandského modrého a při delším ležení na matolinách získává oranžovou, až lehce měděnou barvu.

Shop a gastronomie / 24. září 2015

MA-FRA® slaví 50 let na trhu!

Známý italský výrobce autokosmetiky a profesionální chemie MA-FRA® slaví letos 50 let na trhu. Vše začalo v roce 1965, kdy skupina nadšenců v čele se zakladatelem pozdější společnosti, Francescem Mattioli, zkoušela první produkty čisticích prostředků pro auto ve vaně.

Shop a gastronomie / 11. září 2015

Modernizace prodejny čerpací stanice

Nalézt ideální provozně-obchodní řešení prodejního prostoru čerpací stanice není vůbec jednoduché a doporučuje se využít spolupráce se zkušenými specialisty kompetentními v oboru čerpacích stanic.

Shop a gastronomie / 31. srpna 2015

Espresso je jen jedno

Espresso je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších italských nápojů a jeho příprava má svá pravidla a náležitosti. Podle zástupců společnosti Segafredo Zanetti se v České republice zvyšuje počet podniků, kde umí espreso správně připravit i servírovat.

Shop a gastronomie / 27. srpna 2015

Templářská vína omlazují svůj vzhled

Vína z vinařského družstva Templářské sklepy patří do častého sortimentu shopů čerpací stanic. Nyní budou vypadat trochu jinak, představujem vám redesign etiket vín určených pro maloobchod.

Shop a gastronomie / 20. srpna 2015

Také Benzina zavádí prodej léčiv na čerpacích stanicích

Do konce prázdnin se na 50 vybraných čerpacích stanicích Benzina objeví volně prodejné léky. Společnost tím odpovídá na poptávku zákazníků, kteří už nebudou muset v případě akutních potíží hledat během svých cest nejbližší lékárnu.

Shop a gastronomie / 29. července 2015

K Shellu na kávu Costa Coffee

Společnost Shell pokračuje v zavádění inovativních prodejních konceptů na svých čerpacích stanicích a aktuálně rozšiřuje úspěšnou pilotní spolupráci s kavárenským řetězcem Costa Coffee z minulého roku.

Shop a gastronomie / 19. června 2015

Jak správně natankovat nápoje

Balené nealko kupuje každý druhý zákazník, v letní sezóně je studený nápoj zdrojem osvěžení i důležité energie na cestách.

Shop a gastronomie / 6. května 2015

Na italskou kávu nově k OMV

Na čerpacích stanicích OMV s nabídkou občerstvení VIVA si řidiči nyní mohou kromě jiného vychutnat i nejjemnější italskou praženou kávu.

Shop a gastronomie / 29. dubna 2015

Zajímavý produkt pro čerpací stanici: biovíno

Pokud chcete v shopu na své čerpací stanici nabízet něco opravdu výjimečného, neměli byste přejít nabídku tzv. biovín, na které se v České republice rok od roku zaměřuje stále více vinařů. Biorežim umožňuje vyrábět mimořádná vína, která navíc neobsahují rezidua pesticidů a jejich produkce nezatěžuje přírodu.

Shop a gastronomie / 13. března 2015

Neodborné testy matou zákazníky a škodí výrobcům

Proti neoprávněné kritice kvality v publikovaných neodborně provedených testech je velmi těžké se bránit.

|◄     16-30   31-45   46-60   61-75   76-90     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

  • PETROLsummit 19
    31.10.2019, Hotel Olympik - Tristar, U Sluncové 14, Praha 8

Partneři PETROL.cz

ColosseumEconomia