Přehled aktualit

Rubrika:
Shop a gastronomie / 24. září 2015

MA-FRA® slaví 50 let na trhu!

Známý italský výrobce autokosmetiky a profesionální chemie MA-FRA® slaví letos 50 let na trhu. Vše začalo v roce 1965, kdy skupina nadšenců v čele se zakladatelem pozdější společnosti, Francescem Mattioli, zkoušela první produkty čisticích prostředků pro auto ve vaně.

Shop a gastronomie / 11. září 2015

Modernizace prodejny čerpací stanice

Nalézt ideální provozně-obchodní řešení prodejního prostoru čerpací stanice není vůbec jednoduché a doporučuje se využít spolupráce se zkušenými specialisty kompetentními v oboru čerpacích stanic.

Shop a gastronomie / 31. srpna 2015

Espresso je jen jedno

Espresso je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších italských nápojů a jeho příprava má svá pravidla a náležitosti. Podle zástupců společnosti Segafredo Zanetti se v České republice zvyšuje počet podniků, kde umí espreso správně připravit i servírovat.

Shop a gastronomie / 27. srpna 2015

Templářská vína omlazují svůj vzhled

Vína z vinařského družstva Templářské sklepy patří do častého sortimentu shopů čerpací stanic. Nyní budou vypadat trochu jinak, představujem vám redesign etiket vín určených pro maloobchod.

Shop a gastronomie / 20. srpna 2015

Také Benzina zavádí prodej léčiv na čerpacích stanicích

Do konce prázdnin se na 50 vybraných čerpacích stanicích Benzina objeví volně prodejné léky. Společnost tím odpovídá na poptávku zákazníků, kteří už nebudou muset v případě akutních potíží hledat během svých cest nejbližší lékárnu.

Shop a gastronomie / 29. července 2015

K Shellu na kávu Costa Coffee

Společnost Shell pokračuje v zavádění inovativních prodejních konceptů na svých čerpacích stanicích a aktuálně rozšiřuje úspěšnou pilotní spolupráci s kavárenským řetězcem Costa Coffee z minulého roku.

Shop a gastronomie / 19. června 2015

Jak správně natankovat nápoje

Balené nealko kupuje každý druhý zákazník, v letní sezóně je studený nápoj zdrojem osvěžení i důležité energie na cestách.

Shop a gastronomie / 6. května 2015

Na italskou kávu nově k OMV

Na čerpacích stanicích OMV s nabídkou občerstvení VIVA si řidiči nyní mohou kromě jiného vychutnat i nejjemnější italskou praženou kávu.

Shop a gastronomie / 29. dubna 2015

Zajímavý produkt pro čerpací stanici: biovíno

Pokud chcete v shopu na své čerpací stanici nabízet něco opravdu výjimečného, neměli byste přejít nabídku tzv. biovín, na které se v České republice rok od roku zaměřuje stále více vinařů. Biorežim umožňuje vyrábět mimořádná vína, která navíc neobsahují rezidua pesticidů a jejich produkce nezatěžuje přírodu.

Shop a gastronomie / 13. března 2015

Neodborné testy matou zákazníky a škodí výrobcům

Proti neoprávněné kritice kvality v publikovaných neodborně provedených testech je velmi těžké se bránit.

Shop a gastronomie / 11. března 2015

U McLarenu zase budou pít kávu Segafredo

Největší soukromá společnost v mezinárodním kávovém průmyslu Segafredo Zanetti, která je součástí koncernu Massimo Zanetti Beverage Group, se po 20 letech znovu stane partnerem týmu McLaren pro závody formule 1.

Shop a gastronomie / 18. února 2015

Realizace kávového koutku na čerpacích stanicích

Nejen kavárna může v současné době nabídnout příjemné prostředí, kde si lze vychutnat kvalitní šálek či spíše kelímek kávy.

Shop a gastronomie / 12. února 2015

Milujeme čokoládu a sníme jí šest kilo ročně!

Čokoláda prostupuje celým sortimentem čerpacích stanic a těžko si lze představit čerpací stanici, kde za celý den neprodají tabulku čokolády, bonboniéru či alespoň čokoládovou tyčinku.

Shop a gastronomie / 3. února 2015

Pro léky k čerpací stanici OMV

Společnost OMV se stala partnerem projektu Medipoint a začala na vybraných čerpacích stanicích po celé České republice nabízet základní volně prodejné léčivé přípravky.

Shop a gastronomie / 28. ledna 2015

Je Váš zákazník správně informován o ceně výrobků?

Určitě všichni z Vás chodíte denně nakupovat do velkých supermarketů a hypermarketů a při svých nákupech se potkáváte s tím, že cenovky obsahují jak cenu výrobků, tak i přepočítanou cenu na měrnou jednotku, obvykle na 1 kg, 1 litr či 1 ks. Tuto povinnost měly obchody větší než 400 m2.

|◄     16-30   31-45   46-60   61-75   76-90     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-03Benzina slaví 60 letObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia