Přehled aktualit

Rubrika:

PETROLsummit18 -  prezentace z akce na vyžádání u redakce

Shop a gastronomie / 17. července 2012

Atmosféru vytvářejí hlavně lidé

Unifikace čerpacích stanic je vynucena technologiemi, uniformita zaměstnanců zase snahou o co nejjednodušší řízení. Sjednocující postupy vyhovují logistickým zákonitostem zásobování v globalizovaném světě, ale zákazníci o to více touží po jinakosti a neopakovatelné atmosféře nejvíce vnímané právě během léta.

Shop a gastronomie / 16. července 2012

Chladno v mrazáku – horko v kase

Prodej chladivého osvěžení okamžitě stoupá, jen co začne trochu víc hřát slunce a samozřejmě vrcholí v průběhu letních prázdnin. Nabídka zavedených výrobců zmrzlin má slušnou úroveň a ti dobře vědí, že v nové sezóně je dobré přijít s nějakou novinkou. Pro obchod není nic horšího, než být neustále stejný - u impulsní nabídky to platí dvojnásob!

Shop a gastronomie / 18. června 2012

Lekkerland pořádá Prodejní den

Firma Lekkerland Česká republika s.r.o. pořádá 21. 6. 2012 svůj, letos již, druhý Prodejní den Lekkerlandu.

Shop a gastronomie / 12. června 2012

Zákazník má vždycky pravdu

Všichni teď více počítají. Méně se kupuje, a platí to i při tankování a návazných nákupech. Samozřejmě se tak zvyšuje tlak na nabídku prodejny i chování prodavačů. Možností moc není, pokud ale obsluha stále ještě dokáže šířit kolem sebe dobrou náladu, optimizmus a kladné emoce, je reálná šance i na větší útratu a přežití do lepších časů.

Shop a gastronomie / 8. června 2012

Energetické drinky – dobře prodejný standard

Prodej těchto nápojů na čerpacích stanicích neustále stoupá. Za období od dubna 2010 do března 2011, vzrostl podle údajů agentury ACNielsen CR v obchodech s potravinami a smíšeným zbožím (mimo Makro) meziročně v objemu o 27 % a v hodnotě o 17 % s tím, že celá kategorie dohání okolní země a má nadále solidní rezervy růstu.

Shop a gastronomie / 6. června 2012

Kynychová: I při cestování můžete dodržovat zásady zdravého životního stylu

Myslíte si, že na cestách nelze jíst zdravě? Pravidelná strava je velmi důležitá a nabídky občerstvení se neustále zlepšují. Vstříc požadavkům řidičů na větší sortiment zdravého jídla vychází například nová řada čerstvého a chutného občerstvení deli2go.

Shop a gastronomie / 6. června 2012

Lidé utrácí méně, ekonomiku táhnou dolů

Maloobchodní prodej byl v dubnu nejnižší od roku 2007. Od nákupů odrazují rostoucí ceny, klesají tržby z prodeje potravin.

Shop a gastronomie / 4. června 2012

Rozhodují tržby ze směsí do ostřikovačů

Trendy trhu se zimními autopotřebami, autokosmetikou a provozními kapalinami je třeba vidět v souvislosti nejen s počasím, pohotovostí a solidností dodavatelů, ale i s krizovými jevy a spotřebitelsky „blbou náladou“.

Shop a gastronomie / 30. května 2012

Pravidelná strava je velmi důležitá

Co si vlastně Češi myslí o stravování na cestách, současné nabídce a podle čeho si vybírají, kde se na občerstvení zastaví?

|◄     46-60   61-75   76-90   91-105   106-114     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-05Skladování pohonných hmot a produktů pro čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia

     
    CZECHBUS 2018