Přehled aktualit

Rubrika:

Interaktivní PDF č. 2/2017 - zde

Přihlašte se do soutěže Pumpař/ka roku a vyhrajte zájezd (přihláška zde)

Spektrum / 16. prosince 2014

Flotilovým autem roku 2015 je Volkswagen Golf Sportsvan

Na zámku Štiřín proběhlo začátkem prosince slavnostní vyhlášení nezávislé ankety Fleet Derby, jejímž smyslem je vybrat nejlepší flotilové automobily, produkty a služby. Organizátorem ankety Fleet Derby je magazín Business Car.

Spektrum / 10. prosince 2014

Nové sídlo firem koncernu MOL bude v centru Prahy

Realitní společnosti CPI Group podnikatele Radovana Vítka se podařilo ulovit nové nájemce do svého administrativně-obchodního centra Quadrio. Do budovy, jež se poslední říjnový den otevřela veřejnosti nad stanicí metra Národní třída v centru Prahy, se sestěhují společnosti Slovnaft, Pap Oil a Lukoil z maďarské plynárenské a ropné skupiny MOL. Ty momentálně sídlí v různých částech Prahy - na Pankráci, v Ruzyni a v Radlicích.

Spektrum / 5. prosince 2014

Nový šéf britské BG přišel o slíbené odměny

Britská ropná a plynárenská skupina BG Group ustoupila tlaku akcionářů a rozhodla se snížit kontroverzní odměnu pro nového výkonného ředitele Helgeho Lunda. Ten do firmy přichází z norské ropné společnosti Statoil. V Británii jde o jeden z největších sporů kvůli mzdám pro špičkové manažery v posledních letech.

Spektrum / 25. listopadu 2014

Soud se ve sporu ČR a Lukoilu nedostal ani ke čtení žaloby

Soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 se dnes ve sporu Správy státních hmotných rezerv a firmy Lukoil Aviation Czech nedostala kvůli postupu ze strany Lukoilu ani k přečtení žaloby. Firma se nejprve domáhala odvolání jednání kvůli nedostatku času na přípravu, poté navrhovala smír či povolání mediátora.

Spektrum / 21. listopadu 2014

Společnost MBG rozšiřuje výrobní prostory

Výrobce vybavení prodejen čerpacích stanic, společnost MBG, vybuduje ve svém sídle v Sadové ulici v Zábřehu novou halu. Důvodem je stoupající poptávka po jejich zboží a nedostatečná kapacita výrobní linky.

Spektrum / 18. listopadu 2014

Czechbus 2014 ve znamení českých premiér

Na Výstavišti v pražských Holešovicích proběhne od 19. do 21. 11. již čtvrtý ročník Středoevropského veletrhu autobusové dopravy Czechbus 2014, jehož mediálním partnerem je i naše vydavatelství Petrolmedia.

Spektrum / 7. listopadu 2014

V OMV ujíždí na knírech

Již tradiční listopadový projev solidarity zaměřený na prevenci typicky mužského onemocnění – rakoviny prostaty - se letos rozhodla podpořit i společnost OMV propagačně-charitativní akcí. Movember propaguje na čerpacích stanicích prodejem „MO BRO“ placek.

Spektrum / 31. října 2014

Petrol Awards 2014: Shell ve Slavkově u Brna čerpací stanicí roku

Ve čtvrtek 30. října se v kongresovém centru hotelu Clarion konal 8. ročník odborného a společenského setkání profesionálů a příznivců oboru výroby a distribuce pohonných hmot a čerpacích stanic Petrol Summit 2014.

Spektrum / 22. října 2014

Při letecké nehodě v Moskvě zemřel šéf ropné firmy Total

Na moskevském letišti Vnukovo se srazilo soukromé letadlo se sněžným pluhem. Opilému řidiči pluhu se nic nestalo, cestující a posádka letounu včetně šéfa francouzského společnosti Total Christophe de Margerie zahynula.

Spektrum / 17. října 2014

Ivan Indráček opět vicepresidentem UPEI

Podzimní kongres Evropské asociace nezávislých petrolejářů (UPEI) zvolil pro následující tříleté období nové vedení, jediným Čechem v něm zůstává Ivan Indráček.

Spektrum / 1. října 2014

Tři ocenění pro Unipetrol

Tři společnosti Skupiny Unipetrol získaly i letos osvědčení o odpovědném přístupu k podnikání v chemii, které uděluje Svaz chemického průmyslu České republiky. Unipetrol, Unipetrol Doprava a Unipetrol RPA mohou až do října 2017 užívat logo Responsible Care. Letos bylo osvědčení vydáno i společnosti Unipetrol Services, což ji umožnilo dostat se na seznam společníků Partnerského programu Responsible Care.

Spektrum / 29. září 2014

Automobilová přehlídka na pražském výstavišti

Po čtyři dny, od čtvrtka 25. do neděle 28. září, jste mohli na ploše přes šestnáct tisíc metrů čtverečních prohlédnout na dvě stě nových osobních a užitkových vozů v rámci 17. Ročníku Autoshow Praha.

Spektrum / 29. září 2014

Konference o odpovědném podnikání v chemickém průmyslu

Minulý čtvrtek (25. 9.) se na Ministerstvu průmyslu a obchodu uskutečnila konference „Společenská odpovědnost a Responsible Care“, spolupořádaná Svazem chemického průmyslu ČR a MPO.

Spektrum / 12. září 2014

Autoshow Praha 2014 už za dva týdny

Už za dva týdny otevře své brány výstava Autoshow Praha 2014, letos jediný celostátní autosalon v České republice. Proběhne ve dnech 25. až 28. září 2014 na holešovickém výstavišti v Průmyslovém paláci a jeho okolí. Pořadatelem je již posedmnácté společnost Incheba Praha.

Spektrum / 21. srpna 2014

Testy spotřeby automobilů budou přísnější

Rozporuplné údaje spotřeby v technických specifikacích od výrobce se výrazně liší od reality běžného provozu. V průměru až o čtvrtinu jsou nižší.

|◄     46-60   61-75   76-90   91-105   106-120     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2017-02Čerpací stanice: ideální místo pro schůzkyObjednávka přeplatného

Nová soutěž pro obsluhu ČS

PUMPAŘ/KA ROKU

Hlavní partner PETROL.cz

MOL png

Reklama

Stacja Paliw - Unicode

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

Partneři PETROL.cz

ColosseumEconomia