Přehled aktualit

Rubrika:
Spektrum / 26. října 2015

PETROLawards 2015: Čerpací stanicí roku je pumpa Shell v Dobšicích

Ve čtvrtek 22. října se konal v pražském hotelu Clarion PETROLsummit, tradiční odborné i společenské setkání profesionálů a příznivců v oboru výroby a distribuce pohonných hmot a čerpacích stanic. V jeho rámci byly zároveň vyhlášeny výsledky celooborové soutěže PETROLawards.

Spektrum / 14. října 2015

Elektrická budoucnost již dnes

Frankfurtský autosalon se každý lichý rok v září stává automobilovým centrem světa. Každý, kdo se chce prosadit na evropském trhu, tady nesmí chybět. A každý, kdo chce v budoucnosti na tomhle trhu také uspět, by měl mít nějaký alternativní pohon vedle zážehových a vznětových motorů.

Spektrum / 13. října 2015

PETROLsummit 2015 už za týden!

Letošní již 9. ročník PETROLsummitu se ponese v aktuální atmosféře konkurenčního klání mezi dvěma největšími subjekty na českém trhu – maďarskou společností MOL a Unipetrolem, jehož stoprocentním vlastníkem je polský PKN Orlen.

Spektrum / 25. září 2015

Příležitosti pro studenty ve Skupině MOL: UPPP 2015

Budapešť, 24. září 2015 – Skupina MOL právě zahajuje druhý ročník mezinárodního programu UPPP, v rámci kterého chce poznat talentované studenty. Motto letošního ročníku zní „Vydejte se za dobrodružstvím…“ a odráží samotnou podstatu této soutěže.

Spektrum / 22. září 2015

MOL podporuje program Zelené oázy

Společnost MOL a Nadace Partnerství vyhlašují první ročník grantového programu Zelené oázy na podporu projektů, které pomohou navrátit zeleň a vodní prvky do urbanizovaného prostoru.

Spektrum / 18. září 2015

Pražský autosalón otevře své brány 1. října

Zatímco se evropská veřejnost těší automobilovými novinkami na autosalónu ve Frankfurtu, pražské výstaviště se chystá na jediný automobilový veletrh v letošním roce. Ve dnech 1. až 4. října se uskuteční výstava Autoshow Praha již po osmnácté a podruhé ve zcela nové podobě.

Spektrum / 9. září 2015

MOL v Česku nově vede Kristína Félová

Novou generální ředitelkou české pobočky společnosti MOL se stala Kristína Félová. Řídící funkci převzala od Attily Dsupina, který zůstává součástí managementu skupiny, zároveň zůstává jednatelkou společností skupiny MOL v České republice.

Spektrum / 27. srpna 2015

Autoshow Praha: Účast již potvrdilo přes 40 značek

Jediný český celostátní autosalón otevře své brány 1. října 2015 na čtyři dny na holešovickém výstavišti. Výstava Autoshow Praha 2015 se uskuteční již po osmnácté, podruhé v novém konceptu.

Spektrum / 31. července 2015

Mol Cup: Fotbalový pohár má nového sponzora

Český fotbalový pohár neboli Pohár fotbalové asociace má nového partnera – maďarskou ropnou společnost Mol. Dohodu dnes podepsali šéf českého fotbalu Miroslav Pelta a člen představenstva Molu Oszkár Világi.

Spektrum / 25. června 2015

Pohnuté osudy jedné chemičky

Letos slavíme 70. výročí konce druhé světové války, která své stopy zanechala také na českém území i na jeho obyvatelích včetně těch, kteří sem byli z celé Evropy nuceně odvlečeni do trestaneckých táborů. Věnujme tento článek jako vzpomínku na všechny, kterým nacistická zvůle a tehdejší válečná mašinérie vůči méněcenným, ale práce schopným vzala mnohdy to vůbec nejcennější – život.

Spektrum / 16. června 2015

Czech Top 100: Rekordní rok českého exportu

Objem českého exportu za rok 2014 přesáhl částku 3,6 bilionu korun, což je o 13,5 % více než v roce 2013. Nejvíce se dařilo výrobcům automobilů a elektroniky. Žebříček Největších vývozců ČR každoročně zpracovává společnost Czech Top 100 na základě hodnoty objemu vyvezeného zboží.

Spektrum / 2. června 2015

Jediný český autosalon bude v říjnu v Praze

Výstava Autoshow Praha otevře své brány od 1. do 4. října na holešovickém výstavišti. Letos pražský autosalon dosáhne své „plnoletosti“, uskuteční se již po osmnácté, podruhé pak v nové výraznější a modernější podobě.

Spektrum / 31. března 2015

Rakouskému OMV bude šéfovat Němec

Dozorčí rada společnosti OMV Aktiengesellschaft jmenovala Rainera Seela (54) novým předsedou představenstva a generálním ředitelem společnosti. Ten pozici obsadí od 1. července 2015 na tři roky s možností prodložení o další dva roky ze strany OMV.

Spektrum / 10. března 2015

Mol získal za svou komunikační kampaň ocenění Stevie

Skupina Mol vyhrála na 11. ročníku celosvětově uznávané soutěži International Business Awards (IBA) bronzovou cenu Stevie za svou kampaň na podporu mezinárodního programu UPPP, která probíhala v celkem deseti zemích a jejím cílem bylo oslovit nejtalentovanější studenty a absolventy pro divizi průzkumu a těžby Skupiny MOL.

Spektrum / 27. února 2015

Rakouský veletrh posílil svůj mezinárodní význam

V druhé polovině ledna (21. - 24. 1. 2015) proběhl na moderním výstavišti v Salzburgu další ročník mezinárodního veletrhu autoservisů, čerpacích stanic, autodílů, příslušenství, chemikálií a environmentálních technologií AutoZum 2015.

|◄     46-60   61-75   76-90   91-105   106-120     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2017-06Designové čerpací staniceObjednávka přeplatného

Nová soutěž pro obsluhu ČS

PUMPAŘ/KA ROKU

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama


CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia