Přehled aktualit

Rubrika:
Čerpací stanice / 23. května 2017

Příjemné prostředí, bohatý sortiment

Čerpací stanice MOL na 35. kilometru D1 u obce Bělčice směr Brno musela být během rekonstrukce nejstarší české dálnice v loňském roce zavřena. Noví majitelé proto rovněž nelenili a zmodernizovali tuto pumpu podle nového konceptu maďarského řetězce s efektním i luxusním pojetím shopu a bistra Fresh Corner.

Alternativa / 22. května 2017

Dotace na elektromobily a hybridy na Slovensku za půl roku zaujaly 200 lidí

Největší zájem je na Slovensku o elektromobily Nissan, BMW, Volkswagen a Mercedes. Balík pěti miliónů eur vyčleněných na dotace na elektromobily a hybridy se však do konce roku zřejmě nestihne vyčerpat.

Čerpací stanice / 19. května 2017

Velvyslanec ČR ve Varšavě navštívil expozici UNICODE na veletrhu Stacja Paliw

Za účasti ministra energetiky Polské republiky pana Krzysztofa Tchórzewského byl ve středu 17. května ve Varšavě slavnostně zahájen jubilejní 25. ročník odborného petrolejářského veletrhu Stacja Paliw. Účast vystavovatelů a velký zájem odborné veřejnosti svědčí o velkém potenciálu polského trhu.

Čerpací stanice / 18. května 2017

Městská oáza pod Ještědem

Před dvěma lety byla otevřena 36. čerpací stanice českého řetězce KM-PRONA na Vratislavické ulici v Liberci-Rochlicích. Její součástí je nejen mycí linka, ale také prostorný shop a restaurace nového konceptu MonzaCafé.

Produkty / 17. května 2017

Technoexport možná bude budovat rafinerii v Iráku za více než 7 miliard korun

Přední české firmy možná dostanou obrovskou zakázku v Iráku. Společnost Technoexport podnikatele Tomáše Plachého společně s dalšími firmami jedná o rozšíření velké rafinerie na jihu této muslimské země. Cena kontraktu by se mohla vyšplhat až na 300 milionů dolarů, což je v přepočtu 7,3 miliardy korun. Šlo by tak o největší český kontrakt v poválečném Iráku.

Spektrum / 15. května 2017

Ministerstvo průmyslu a obchodu nabízí řešení sanací lagun Ostramo

Ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček jednal předminulý týden v Ostravě s moravskoslezským hejtmanem  Ivo Vondrákem a primátorem Ostravy Tomášem Macurou o sanacích lagun Ostramo. Hovořili i o přípravě strategické průmyslové zóny Nad Barborou a nových rozvojových ploch v regionu.

Čerpací stanice / 15. května 2017

Je jaro, vše pučí, vše se nalévá

…takto romanticky bychom mohli začít téma, které je s tímto obdobím nerozlučně spjato. Abychom všechny řidiče mohli přivítat na čisté a fungující čerpací stanici, neměli bychom zapomenout na pár zdánlivě jednoduchých úkonů, které každá čerpací stanice vyžaduje.

Shop a gastronomie / 12. května 2017

Hotovky z Hostovic do celé republiky

Společnost Days Menu s. r. o. z Hostovic u Pardubic prodává hotová jídla od roku 1998. Díky kvalitě a příznivé ceně si vybudovala na českém trhu solidní pozici, dnes se řadí mezi špičku v oboru a rozváží svoje produkty do všech koutů České republiky.

Shop a gastronomie / 11. května 2017

Emanuel Ridi navrhl pro OMV čerstvé sendviče

Společnost OMV navazuje na úspěšnou akci z loňského roku s názvem "Sendvič na míru" a uvádí do nabídky svých občerstvení Viva tři zcela nové sendviče. Jejich recepturu vytvořil populární italský šéfkuchař Emanuele Ridi.

Čerpací stanice / 10. května 2017

Benzina má sběrné boxy na sportovní výbavu pro dětské domovy

Společnost Benzina spouští dlouhodobý program společenské odpovědnosti nazvaný Benzina pomáhá. V rámci tohoto programu připravilave spolupráci s Federací dětských domovů ČR dva projekty na podporu dětí z dětských domovů.

Spektrum / 5. května 2017

Mladoboleslavský medvěd přitahuje pozornost

Automobilem roku, alespoň z hlediska pozornosti, kterou mu věnovala česká média, se v loňském roce stal jednoznačně nový model v nabídce mladoboleslavské automobilky s názvem Kodiaq. Až sedmimístné SUV přináší do svého segmentu velký prostor, chytré detaily a hlavně efektivní výkony. Škoda Kodiaq 2.O TDI

Shop a gastronomie / 5. května 2017

Posádky aut hledají příjemnou atmosféru

Spousta aut za klimatických kalamit vůbec nevyjíždí. Pohled na hlavní dopravní tepny ale dokazuje, že i v těchto podmínkách je dost motoristů, kteří prostě za volanty usednout musí. Čerpací stanice na mnohonásobně nebezpečnějších trasách mohou být jejich skutečnou spásou.

Alternativa / 4. května 2017

E.ON podporuje čisté zdroje v dopravě

Společnost E.ON nezůstává pozadu za celosvětovými trendy a vyvíjí po celé Evropě mnoho aktivit jak v oblasti elektromobility, tak dalších alternativních paliv, jako je například CNG (stlačený zemní plyn).

Čerpací stanice / 4. května 2017

Řízení rizik

Po delší době se vracím na stránky PETROLmagazínu s příspěvky zabývajícími se fyzickou bezpečností, kriminalitou, případně rozborem konkrétních rizik, a také s radami a návody, jak je možné konkrétním bezpečnostním rizikům předcházet a čelit. V jednotlivých dílech se budeme věnovat různorodým bezpečnostním tématům nejen z pohledu teorie, ale především praxe. První příspěvek bude ale ryze teoretický a má za úkol nastínit rozsah a klasifikaci bezpečnostních rizik.

Shop a gastronomie / 3. května 2017

Teplé potěšení nejen v zimě

Významná německá potravinářská firma Dallmayr Kaffee, která dodává svou kávu a čaj mnohým tuzemským čerpacím stanicím, a to včetně automatů na jejich přípravu, přichází s novým sortimentem čajů a novým designem obalů. Spojila kvůli tomu síly se svou dceřinou společností Haimbs, která bude v budoucnu prodávat své zboží rovněž pod značkou Dallmayr.

|◄     91-105   106-120   121-135   136-150   151-165     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-01Kriminalita na čerpacích stanicíchObjednávka přeplatného

Nová soutěž pro obsluhu ČS

PUMPAŘ/KA ROKU

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

Autoshow 2018

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia