Události

Shop a gastronomie / 30. ledna 2017 / Autor: TZ

Benzina spolupracuje s firmou Ugo, u pumpy v Praze byl otevřen první freshbar ​​

​​​Společnost Ugo patřící od roku 2012 Kofole otevřela na čerpací stanici Benzina v Praze na Jižní spojce svůj první freshbar, kde prodává vlastní čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Zatím se jedná o pilotní projekt u speciálně vybrané čerpací stanice při vjezdu do centra hlavní města. Čas ukáže, zda se fresh bary budou rozšiřovat na další pumpy.

Ugo - Benzina

"Ugo jsme si vybrali jako partnera nejen pro jejich silnou pozici na trhu, ale zaujala nás hlavně jejich filosofie a přístup ke stravování. S jejich mottem ˏVěříme, že jsme tím, co jímeˊ se totiž ztotožňujeme i u nás v Benzině,"vysvětluje Filip Balcárek, ředitel pro shop a gastro značky Benzina.
Přibývá navíc lidí, kteří jsou si vědomi toho, že jídlo ovlivňuje jejich kondici, a jsou ochotni si připlatit za potraviny, které pomáhají v boji proti nemocem a podporují dobrý zdravotní stav. Celý segment zdravých potravin se rychle rozvíjí a proniká i do oblasti cestování, které bývá často spojováno se stresem a nezdravou stravou. Globální průzkumy ukazují, že skoro polovinu lidí trápí nadváha, nebo se snaží zhubnout. Spotřebitelé stále více vyhledávají potraviny, které jsou čerstvé, přírodní a minimálně průmyslově zpracované. Největší tuzemská síť čerpacích stanic vidí ve spolupráci s firmou Ugo to správné řešení.
"Ugo představuje koncept zdravého a chutného stravování, který nyní ve spojení s Benzinou můžeme nabídnout také řidičům na jejich cestách. Z nabídky Ugo Freshbaru se zákazník může těšit na čerstvě připravované ovocné či zeleninové šťávy, čerstvé wrapy nebo krémové polévky,"uvádí Alena Procházková, marketingová manažerka UGO.
Zatím se jedná o pilotní projekt, který se realizuje na čerpací stanici Benzina na Jižní spojce ve směru do centra. "Záměrně jsme vybrali čerpací stanici na Jižní spojce směrem do centra, jelikož věříme, že naši zákazníci uvítají možnost koupit si čerstvou a zdravou snídani či svačinu při cestě do práce," komentuje výběr lokality Filip Balcárek.
Na této čerpací stanici si řidiči vyberou z kompletní nabídky UGO Freshbaru, ve které nechybí saláty, polévky, džusy nebo sendviče. Lidé si jídlo mohou vzít s sebou, nebo posedět v příjemném prostředí přímo na čerpací stanici.
Společnost Ugo má na českém trhu se zdravou výživou docela silnou pozici, která ještě vzrostla poté, co ji v roce 2012 koupila společnost Kofola. Ta navíc ještě kromě fresh barů uvedla v život další koncept Ugo Salaterií.

Ugo Benzina 2

 

 

Hodnocení článku

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
4 / 5

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 5 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře
 • Petr 30.1.2017 18:58

  Nebylo by lepší raději prodávat na pumpě benzína a naftu, než bílý jogurty. Jenže bohužel nafta a benzín se prodává jinde -myslím ve velkém. například na Onu v Trutnově. Tam stojí v pěti řadách dvě až tři auta za sebou v noci. Ve dne dvakrát tolik. Co třeba provozovat na pumpě holiče.

  Reagovat na komentář
 • Petr 30.1.2017 18:59

  Nebylo by lepší raději prodávat na pumpě benzína a naftu, než bílý jogurty. Jenže bohužel nafta a benzín se prodává jinde -myslím ve velkém. například na Onu v Trutnově. Tam stojí v pěti řadách dvě až tři auta za sebou v noci. Ve dne dvakrát tolik. Co třeba provozovat na pumpě holiče.

  • prostě šofér 30.1.2017 20:33

   Přesně tak. Pumpy s pořádnou výtočí nemaj čas řešit takový kraviny !

  Reagovat na komentář
 • Eda 31.1.2017 23:46

  Tak polské párky jsou všude, je třeba si uklidnit žaludek....

  Reagovat na komentář
 • Karel 17.2.2017 14:39

  Za kolik to budou prodávat? 80Kč za kelímek? Benzina by se raději měla zamyslet, jak zvednout výtoče. Btw. pečeť kvelity mají i Tesco pumpy a jsou o dost levnější, jak Benzina. Takže není důvod, proč podporovat předraženou Benzinu.

  Reagovat na komentář

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

  Partneři PETROL.cz

  ColosseumEconomia