Události

Alternativa / 19. června 2017 / Autor: LESENSKY.CZ s.r.o.

Budoucnost podle vašich přání. Tak zní název nové televizní kampaně E.ON

Energetická společnost E.ON spustila novou reklamní kampaň s cílem posílit povědomí o značce na území České republiky. Kampaň s názvem Budoucnost podle vašich přání startuje televizním spotem. Reklama prezentuje zejména přesahy společnosti do odvětví budoucnosti, jako jsou chytrá řešení pro zákazníky, podpora nových technologií a udržitelné zdroje.

E.ON - s posezením

Vůbec první velká TV kampaň společnosti E.ON je z dílny agentury Mark/BBDO. Samotný televizní spot vznikl v produkci Target Pictures. Reklama je natáčená v České republice a poslouží lokálním účelům. V českém prostředí má posílit a upevnit obecné vnímání společnosti E.ON jako značky, která se věnuje nejen poskytování elektřiny a plynu, ale zajišťuje pro své zákazníky také nová řešení pro pohodlnější život. "Kampaň má několik fází. Startujeme televizním spotem, postupně se přidají také komunikační kanály online, tisk nebo outdoor. V první fázi se zaměřujeme na image a do konce roku ji postupně doplníme konkrétními produktovými propozicemi v podobě tag-onů k úvodnímu image spotu," říká Vladimír Vácha, tiskový mluvčí společnosti E.ON.

E.ON se dlouhodobě profiluje jako dynamická společnost, která o zákazníky pečuje i v jiných směrech, než je standardní nabídka dodávek energií. V rámci svých služeb například zajišťuje domácí fotovoltaické elektrárny nebo rozvoj sítě nabíjecích stanic pro elektromobily. "Máme energii být jiní, poskytujeme široké spektrum produktů a služeb. Kromě dodávek energií jde o podporu efektivního využívání energetických zdrojů, rozvoj nových technologií a nabídku komplexních řešení pro naše zákazníky," doplňuje Martin Záklasník, generální ředitel E.ON v České republice.

 E.ON - autíčko - detail


O společnosti E.ON

Energetická skupina E.ON v České republice patří do skupiny E.ON SE, která je největším soukromým poskytovatelem energetických služeb v Evropě a zásobuje elektřinou a plynem na 15 milionů zákazníků. Česká energetická skupina E.ON zásobuje prostřednictvím své více jak 65 000 km dlouhé distribuční sítě elektřinou 1,2 milionu zákazníků, zejména v jižních Čechách a na jižní Moravě. Její tržní podíl v tomto sektoru činí 20 %. V oblasti plynu disponuje více jak 4 000 km dlouhou sítí a její podíl na trhu s plynem v České republice činí téměř 11 %.

Jako významný dodavatel elektřiny a zemního plynu cítí energetická společnost E.ON velkou odpovědnost nejen za spolehlivé dodávky energie a kvalitní služby zákazníkům, ale také za životní prostředí kolem nás. Svým zákazníkům proto přináší řadu informací a služeb, které pomáhají šetřit přírodu a snižovat jejich spotřebu energií. Více informací o těchto aktivitách je možné najít na stránkách www.ecofuture.cz, www.eonradce.cz a www.eon.cz.

 

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 / 5

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-05Skladování pohonných hmot a produktů pro čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia