Události

Alternativa / 22. srpna 2017

E.on na výstavě Země živitelka nabídne i projížďku v elektromobilu

Projížďku elektromobilem a chytré rady, jak ušetřit za energie, nabídne na výstavě Země živitelka společnost E.on. Mezinárodní výstava začíná v Českých Budějovicích 24. srpna a potrvá do 29. srpna. Odborníci E.on budou na svém stánku v pavilonu T1 návštěvníkům k dispozici každý den.

E.on dobíjecí stanice

"Podporujeme rozvoj elektromobility v České republice, a proto nám přišlo logické umožnit lidem, aby se v takovém autě projeli a zjistili, jaké to je," říká Michaela Trávníčková ze společnosti E.on Energie, a. s., která zajišťuje dodávky elektřiny, plynu a nabízí energetická řešení. "Projížďka není to jediné, co u nás návštěvníky čeká. Každý den jim nabídneme cenné rady v energetických otázkách. Poradíme i těm, kdo uvažují o pořízení solárního systému nebo přemýšlejí nad pořízením nového topného zdroje. Naši experti budou připraveni s nimi vše důkladně probrat," dodává.
Návštěvníci výstavy Země živitelka mohou na stánku E.on s experty například prodiskutovat, jak zajistit financování nového topného zdroje pomocí dotací, s jakým solárním systémem mohou optimálně využívat energii ze slunce nebo jak si usnadnit práci s pravidelnou fakturací, pokud už elektřinu vyrábějí. Specialisté zodpovědí i dotazy týkající se výkupu elektřiny z obnovitelných zdrojů energie. Kromě toho připravil E.on na stánku každodenní semináře na témata eMobilita a CNG, Domácnost bez starostí, Kotlíková dotace, Úsporné zdroje vytápění a Solární systémy.

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia