Události

/ 30. května 2019 / Zdroj: TZ EUROWAG / Autor: TZ EUROWAG

Eurowag zahájil předběžnou registraci do nového systému České mýto

EUROWAG oficiálně spustil předběžnou registraci do nového mýtného systému ČESKÉ MÝTO pro své zákazníky i pro ostatní zájemce.

Povinnost registrace v novém systému platí pro všechna vozidla nad 3,5 tuny. Kromě toho je nutné vybavit vozidla novou palubní jednotkou (OBU). Předběžná registrace zákazníkům zaručí, že za ně EUROWAG vyřídí veškerou administrativu a ulehčí jim tak přechod do nového systému.

"Zcela určitě půjde o časově náročný proces spojený s mnoha administrativními povinnostmi ze strany společností podnikajících v silniční dopravě. A právě proto nabízíme zákazníkům naše unikátní know-how založené na dlouhodobé a hluboké znalosti českého trhu, z nějž jsme během let úspěšně expandovali do celé Evropy. EUROWAG je připraven převzít kompletní administrativní zátěž, kterou přechod na nový mýtný systém zákazníkům přináší, a celý proces učinit maximálně bezbolestným", říká Martin Vohánka, generální ředitel EUROWAG Group.

"Všem našim zákazníkům i všem společnostem, jejichž přepravní trasy vedou přes Českou republiku, doporučujeme se předběžně registrovat co nejdříve. Registrace jim zajistí jak přednostní dodání nově požadovaných palubních jednotek (OBU), tak i veškerou administrativní pomoc a podporu z naší strany", dodává Launois, Managing Director Toll ve společnosti EUROWAG. "Jednoduchý formulář pro předběžnou registraci je otevřen všem zájemcům a najdou ho na stránkách společnosti EUROWAG. Vyplnění formuláře zabere zhruba minutu", uzavírá Bruno Lanois.

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

  • PETROLsummit 19
    31.10.2019, Hotel Olympik - Tristar, U Sluncové 14, Praha 8

Partneři PETROL.cz

ColosseumEconomia