K Shellu na kávu Costa Coffee

Díky samoobslužným kávovarům Costa Express si mohou nyní zákazníci dálničních čerpacích stanic Shell v České republice vychutnat jedinečnou kávu i jiné horké nápoje.

Costa Coffe

Káva patří dlouhodobě k nejvyhledávanějším nápojům, jimiž si řidiči zpříjemňují čas strávený za volantem. Společnost Shell proto neustále hledá možnosti, jak nabídku této pochutiny inovovat a rozšiřovat. Pilotní testování sortimentu kavárenského řetězce Costa Coffee probíhalo na šesti vybraných čerpacích stanicích Shell po dobu jednoho roku. Na základě jeho úspěšného vyhodnocení bylo dohodnuto prohloubení vzájemné spolupráce, díky níž řidiči nyní samoobslužné kávovary Costa Express najdou na všech dálničních čerpacích stanicích Shell po celé České republice. Chytré kávovary Costa Express připravují kávu ve stejné kvalitě, na jakou jsou zákazníci zvyklí z kaváren Costa Coffee. Využívají totiž identické kávové směsi Mocha Italia z vysoce kvalitních zrn a samozřejmě vždy čerstvé mléko. Řidičům na čerpacích stanicích Shell poskytují moderní kávovary Costa Express nabídku nejoblíbenějších nápojů, jako jsou espresso, cappuccino, café latte (i s příchutí vanilky), americano (s mlékem či bez) nebo čokočíno, jež lze dochutit karamelovým sirupem. 
"Během ročního testování samoobslužných kávovarů Costa Express jsme získali spoustu pozitivních ohlasů z řad našich pravidelných i nových zákazníků, což bylo impulsem pro rozšíření této nabídky v síti našich čerpacích stanic, " uvedl Petr Šindler, manažer komunikace Shell Czech Republic a.s. "Jedním z pilířů naší dlouhodobé strategie je poskytovat zákazníkům vedle vysoce kvalitních paliv také nové služby, díky kterým se na čerpací stanice Shell budou vždy rádi vracet. Věříme, že rozšíření dostupnosti Costa Express kávovarů na našich dálničních stanicích zpříjemní cestování nejen českým řidičům."


O značce Costa Coffee

Kavárny Costa Coffee provozuje v České republice společnost Best Coffee, s.r.o. Mezinárodní řetězec kaváren v italském stylu otevřel svoji první pobočku v ČR v listopadu 2008 v pražském obchodním centru Flora. V roce 2011 se ve Velké Británii otevřela 1000. kavárna a řetězec oslavil 40. narozeniny. Značka expanduje i v Čechách, kde má v současnosti 30 poboček. Ty najdete nejen v Praze, ale také v Ostravě, Pardubicích, Plzni nebo Liberci. 

Shell

Diskuse

Přidat nový komentář

Petrol Magazín

Aktuální vydání2019/03 Téma číslaDěti na čerpací stanici
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek

Hlavní partner

  • MOL

Reklama

  • CardManager
  • Uniti expo 20 logo

PETROLsummit 19

31. 10. 2019

Hotel Olympik - Tristar
U Sluncové 14
Praha 8

Přihlásit se

PETROLawards

13. ročník

prestižní profesní
celooborové soutěže

Více informací