Události

Mytí a servis / 24. listopadu 2015 / Autor: PR MA-FRA

MA-FRA slaví 50 let

Známý italský výrobce autokosmetiky a profesionální chemie MA-FRA slaví letos 50 let na trhu.

MA-FRA

Padesátiny s premiérou nových produktů

Vše začalo v roce 1965, kdy skupina nadšenců v čele se zakladatelem pozdější společnosti, Francescem Mattioli, zkoušela první produkty čisticích prostředků pro auto v koupelně ve vaně. Skoro okamžitě po této praktické zkušenosti přišel fenomenální úspěch a značka MA-FRA nastartovala svou dlouhou a úspěšnou cestu, která trvá již neuvěřitelných 50 let.
U příležitosti této významné události společnost pozvala všechny zahraniční zástupce a národní distributory produktů značky MA-FRA, aby společně oslavili tyto kulatiny. Setkání bylo skvělou příležitostí, jak si popovídat se zahraničními kolegy, sdílet své zkušenosti a promluvit si o dalších cílech společnosti. Nedílnou součástí byla také analýza výsledků společnosti či představení nových produktů v segmentu hobby a profi autokosmetiky, které si výrobce pro tuto příležitost připravil. S některými z nich už měli možnost se zákazníci na českém trhu setkat v průběhu léta: univerzální bezoplachový víceúčelový odmašťovač HP 12, vysoce koncentrovaný šampón s vůní Shampoo Power a ze segmentu profi chemie pro mycí linky a boxy - nová generace pěnivého vosku s vůní a efektem ANTI-RAIN Hydrocoating Wax či univerzální odstraňovač vodního kamene, ale i jiných nečistot Resolver. Letošní velmi zajímavou novinkou je řada výrobků pro ošetření interiéru aut a domácnosti po zvířátkách s názvem AMICO MIO.

V Česku od roku 1995

MA-FRA patří mezi špičku ve světě již od roku 1965 a na českém trhu působí od roku 1995. V současné době má po celém světě 61 obchodních zastoupení. Společnost Walmsley enterprises international (AutoMax) je jejím oficiálním dovozcem a distributorem pro Českou republiku od roku 2008 až dodnes.
Produkty značky MA-FRA se vyznačují absolutní technickou a technologickou vytříbeností. Propracovaná výroba řízená nejmodernější počítačovou technikou v současné době umožňuje splnit vysoké požadavky trhu a 30 tanků s kapacitou až 50 000 kg jsou toho jasným důkazem. Vlastní výzkumné centrum umožňuje reagovat velmi rychle na požadavky zákazníků a ve spolupráci s laboratoří kvality se k zákazníkům dostávají pouze výrobky, o kterých je MA-FRA 100% přesvědčena. Dlouhodobý výzkum procesů aplikace chemie ve společnosti zajišťuje, že profesionálně vyškolení pracovníci vybraných mycích center dokážou nabídnout tu nejšpičkovější péči na světě.
Uplatnění značky MA-FRA není již jen v sektoru autokosmetiky, ale své místo si nachází i v oblastech přípravků pro trh HO.RE.CA, motocyklový, lodní, letecký průmysl či nově též autokosmetiky pro zvířátka pod názvem "AMICO MIO".  

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-01Kriminalita na čerpacích stanicíchObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia