MA-FRA® slaví 50 let na trhu!

Známý italský výrobce autokosmetiky a profesionální chemie MA-FRA® slaví letos 50 let na trhu. Vše začalo v roce 1965, kdy skupina nadšenců v čele se zakladatelem pozdější společnosti, Francescem Mattioli, zkoušela první produkty čisticích prostředků pro auto ve vaně.  Prakticky okamžitě po této praktické zkušenosti přišel fenomenální úspěch a značka MA-FRA® nastartovala svou dlouhou a úspěšnou cestu, která trvá již neuvěřitelných 50 let.

U příležitosti této významné události společnost pozvala všechny zahraniční zástupce a národní distributory produktů značky MA-FRA®, aby společně oslavili tyto kulatiny. Na fotografii můžete vidět, že hostů bylo skutečně mnoho a organizace oslav probíhala bez sebemenších problémů.

Mafra kol.

Foto: Setkání zahraničních zástupců a domácích distributorů v Itálii

Tento strávený čas byl skvělou příležitostí, jak si popovídat se zahraničními kolegy, sdílet své zkušenosti a promluvit si o dalších cílech společnosti. Nedílnou součástí byla také analýza výsledků společnosti či představení nových produktů v  segmentu hobby a profi autokosmetiky, které si výrobce pro tuto příležitost připravil. S některými nich už měli možnost se zákazníci na českém trhu setkat v průběhu léta: univerzální bezoplachový víceúčelový odmašťovač HP 12, vysoce koncentrovaný šampon s vůní Shampoo Power a ze segmentu profi chemie pro mycí linky a boxy - novou generací pěnivého vosku s vůní a efektem ANTI-RAIN Hydrocoating Wax či univerzálním odstraňovačem vodního kamene, ale i jiných nečistot Resolver.

Letošní velmi zajímavou novinkou je řada výrobků pro ošetření interiéru aut a domácnosti po zvířátkách s názvem AMICO MIO.

MA-FRA® patří mezi špičku ve světě již od roku 1965 a na českém trhu působí od roku 1995. V současné době má po celém světě 61 obchodních zastoupení. Společnost Walmsley enterprises international spol. s r.o. (AutoMax) je jejím oficiálním dovozcem a distributorem pro českou republiku od roku 2008 až dodnes.

Produkty značky MA-FRA® se vyznačují absolutní technickou a technologickou vytříbeností. Propracovaná výroba řízená nejmodernější počítačovou technikou v současné době umožňuje splnit vysoké požadavky trhu a 30 tanků s kapacitou až 50 000 kg jsou toho jasným důkazem. Vlastní výzkumné centrum umožňuje reagovat velmi rychle na požadavky zákazníků a ve spolupráci s laboratoří kvality se k zákazníkům dostávají pouze výrobky, o kterých je MA-FRA® 100% přesvědčena. Dlouhodobý výzkum procesů aplikace chemie ve společnosti zajišťuje, že profesionálně vyškolení pracovníci vybraných mycích center dokážou nabídnout automobilů nejšpičkovější péči na světě.

Uplatnění značky MA-FRA® není již jen v sektoru autokosmetiky, ale své místo si nachází i v oblastech přípravků pro trh HO.RE.CA, motocyklový, lodní, letecký průmysl či nově též autokosmetiky pro zvířátka pod názvem "AMICO MIO". 

Přejeme značce MA-FRA®  do dalších 50. let mnoho úspěchů a spoustu kvalitních přípravků nejen v oblasti autokosmetiky a autochemie!

Walmsley enterprises international spol. s r.o.

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2019/03 Téma číslaDěti na čerpací stanici
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Hlavní partner

  • MOL

  Reklama

  • CardManager
  • Uniti expo 20 logo

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Tristar
  U Sluncové 14
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací