Události

Alternativa / 30. ledna 2018 / Zdroj: MOL / Autor: TZ

MOL začal v Budapešti provozovat vlastní carsharing

Společnost MOL představila v Budapešti vlastní carsharing neboli sdílení automobilů s názvem MOL Limo.K dispozici má flotilu tří stovek malých městských vozů do zásuvky Volkswagen e-up!.

Carsharing MOL Budapest

Služba nese název MOL Limo. Umožňuje, aby si zákazník vypůjčil auto a pak jej na jakémkoliv místě ve městě zase zanechal. MOL navíc spolupracuje i s veřejnou dopravou a také se službou sdílených kol, která v Budapešti funguje už tři roky. "Mobilita představuje v dlouhodobé strategii naší společnosti důležitý směr. Cílem je změnit naše maloobchodní aktivity. Právě zprostředkování carsharingu, který bude hrát klíčovou roli v systému dopravy velkých měst, skvěle zapadá do této strategie," vysvětluje výkonný ředitel firmy MOL v oblasti služeb pro zákazníky Peter Ratatics.

Značkový carsharing by se mohl v blízké budoucnosti objevit také v Praze. "Budapešť byla přirozeným prvním krokem k zahájení služby. Na druhou stranu skupina MOL má silnou regionální účast, a proto bude analyzovat příležitosti i v dalších zemích v regionu," odpověděla firma na dotaz Aktuálně.cz.

 

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia