Na italskou kávu nově k OMV

Na čerpacích stanicích OMV s nabídkou občerstvení VIVA si řidiči nyní mohou kromě jiného vychutnat i nejjemnější italskou praženou kávu.

OMV Viva Cafe

"Každodenně obsloužíme 1,3 milionu zákazníků na cca 1400 čerpacích stanicích OMV v celkem devíti zemích. Každý rok se u nás vypije 30 milionů šálků kávy. Proto již několik let investujeme do kvality kávy Viva, abychom našim zákazníkům vždy poskytli tu nejlepší kávu a zároveň ideální atmosféru k její konzumaci," vysvětluje Klaus Jürgen Schneider z OMV.
Nová káva Viva Cafe pochází z vyhlášené tradiční kávy Gimoka pražené v Itálii nedaleko jezera Como. Vybraní baristé a tým Viva Cafe pracovali na přípravě této nové směsi posledního půl roku. Výsledkem je káva založená na výběru těch nejlepších kávových zrn, pečlivě pražených tak, aby bylo dosaženo unikátního a vyváženého aroma s jemnou pěnou. Nová káva Viva Cafe je nyní dostupná na všech čerpacích stanicích OMV s nabídkou Viva. Na výběr je espresso, velké espresso, cappuccino, latté, nově také ristretto a jednotlivé kávy v XL variantě. Všechny druhy si samozřejmě můžete odnést s sebou.
Nápoj vám na všech 108 tuzemských čerpacích stanicích OMV Viva připraví tým Viva Cafe. "Baristé Viva Cafe chápou, jak důležitou roli hraje správné nastavení kávovaru, teploty a způsob přípravy mléčné pěny. Všichni jsou náležitě proškoleni tak, aby každý den podávali naši kávu zákazníkům jen v té nejvyšší kvalitě," zdůrazňuje marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová. Uvedení Viva Cafe je na českém trhu podpořeno novou "rebrandingovou" kampaní.

OMV

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2019/03 Téma číslaDěti na čerpací stanici
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Hlavní partner

  • MOL

  Reklama

  • CardManager
  • Uniti expo 20 logo

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Tristar
  U Sluncové 14
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací