Nic jiného neplatí… CZECHBUS BUDE!

Určitě úsilí o senzaci, možná zvědavost anebo také škodolibost - to i jiné věci mohou stát za "zaručenými" informacemi, že prý letošní CZECHBUS nebude. Přes nepřízeň osudu či spíše počasí je nutno konstatovat: 7. ročník veletrhu  autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní technikyCZECHBUS se uskuteční v původním termínu, tedy od úterý 21. do čtvrtka 23. 11. 2017.

      Ano, ničivá vichřice (náraz o rychlosti větru až 180 km/hod.) v neděli 29. října dokonale "rozebrala" střechu Střední haly Průmyslového paláce Výstaviště v Holešovicích. Tento výstavní prostor je nyní na několik měsíců uzavřen a stále probíhají práce na likvidaci zbytků střechy. 

      Protože sanační práce potrvají až do 11. listopadu, nebylo možné uskutečnit původní záměr organizátora, INCHEBA EXPO Praha,, tedy stavbu náhradní montované haly před Palácem. Díky obrovskému pochopení vystavovatelů se však podařilo téměř nemožné - až na pár výjimek (konkrétně 2), přesunout všechny firmy ze Střední haly do Levého křídla. V tomto prostoru tedy bude opravdu plno - a kromě klasických expozic zde bude vystaveno i na dvacet autobusů!

      Letošní veletrh totiž bude v mnohém výjimečný. Představí až závratné množství novinek a premiér. A stále přibývají vystavovatelé - nejaktuálnějším premiérou je prezentace aktivního dopravce - společnosti FLIX Bus, která v Levém křídle bude prezentovat linkový bus SETRA o délce víc jak 13 m a na volném ploše před Palácem hned 2 patrové krasavce - Van Hool a SETRA.

Aktuální informace průběžně na www.czechbus.eu

www.czechbus.cz

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2019/03 Téma číslaDěti na čerpací stanici
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Hlavní partner

  • MOL

  Reklama

  • CardManager
  • Uniti expo 20 logo

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Tristar
  U Sluncové 14
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací