Události

Mytí a servis / 10. prosince 2015 / Autor: PR Kärcher

Pro kompletní čištění

Kärcher nabízí komplexní program pro mytí a vysávání osobních vozidel v samoobslužném provozu vhodný pro profesionální provozovatele i jako doplňkový provoz pro čerpací stanice, autosalony a autodílny.

Kärcher

Kompaktní mycí stroje

Přední světový výrobce vysokotlakých čisticích strojů Kärcher nabízí kompletní program produktů pro oblast samoobslužného mytí - jednomístné či vícemístné samoobslužné myčky a samoobslužné vysavače.
Jednomístný kompaktní stroj SB Wash 5/10 představuje dokonalou vstupní variantu do oblasti mytí vozidel a je ideální k profesionálnímu vybavení samoobslužných mycích stanovišť s vynikajícím poměrem kvalita/cena. Zařízení disponuje tlakem 100 barů, ohřev vody je zajišťován pomocí naftového hořáku s nízkou spotřebou i hlučností. Kromě klasického oplachu studenou nebo teplou vodou, šamponu, aktivní pěny a vosku může být na přání zákazníka vybaveno zařízením pro změkčováním vody a vývojníkem reverzní osmózy.
Pro stanoviště se 2-4 mycími místy je určeno zařízení Kärcher SB MB a typ Kärcher SB MU pak pro až 8 mycích boxů. Obě zařízení mají centrálně uloženou jednotku v technické místnosti nebo kontejneru, na přání zákazníka je možno ji umístit i mezi jednotlivé mycí boxy. Ohřev vody je zajišťován naftou, zemním plynem nebo pomocí LPG. SB MU je navíc vybaveno programem pro odstraňování zbytků hmyzu z karosérie vozu, speciálním programem pro mytí silně znečištěných disků kol a vývojníkem reverzní osmózy.
Mycí boxy mohou být vybaveny na přání zákazníka mycími kartáči nebo tryskou pro bezkontaktní mytí. Pro bezkontaktní variantu zařízení lze použít čerpadlo s vyšším průtokem vody 900 l/hod. a tlakem 120 barů oproti standardnímu průtoku 500 l/hod. a tlaku 100 barů.

Široký program vysavačů

Nedílnou součástí každého mycího centra je vysavač. Pro moderní čištění interiéru vozidel nabízí Kärcher široký program samoobslužných vysoce účinných vysavačů. Typ Mono je určen pro jedno pracovní stání, zatímco typ Duo je připravený pro dvě pracovní místa. Spouštění je u obou variant možné prostřednictvím mincí, žetonů nebo spouštěcího tlačítka.Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-02Ženy nejen na čerpací staniciObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia