Události

Čerpací stanice / 14. června 2017 / Autor: tisková zpráva

Rebranding dokončen, modernizace čerpacích stanic pokračuje

V posledním červnovém týdnu se převlékne do typických zeleno-bílo-červených barev poslední k tomu určená čerpací stanice Slovnaft v České republice. Hlavní fáze rebrandingu tak bude dokončena jen něco více než dva roky poté, co celý proces sjednocování pod značku MOL začal.


MOL + Slovnaft + PAPoil

První stanice nesoucí jméno MOL byla otevřena 5. května 2015 na pražském Barrandově. "Z pohledu počtu čerpacích stanic zaujímá MOL Česká republika pozici druhého největšího provozovatele na domácím trhu. V současné době disponujeme 306 čerpacími stanicemi, z toho 187 z nich nese barvy i logo společnosti MOL. Zbytek představuje 118 modrých stanic Pap Oil a zastoupena je i jedna ex-Slovnaft stanice," shrnuje aktuální fakta Tomáš Novotný ze společnosti MOL Česká republika.

Zatímco značky Lukoil a následně Agip, které MOL postupně převedl pod své barvy, se již u českých silnic a dálnic nevyskytují, poslední čerpací stanice s logem Slovnaft v Letech u Písku přebarvena nebude. Značka tak zůstane v této podobě v ČR fyzicky přítomna s tím, že její hlavní rozvoj probíhá na Slovensku, kde je jedničkou na trhu.

Přejmenováním to nekončí, dále expanduje koncept Fresh Corner stanic

Rebranding je jen jedním z kroků v celkové transformaci maloobchodu a zatraktivnění služeb a produktů pro zákazníky. Souběžně s ním probíhá modernizace čerpacích stanic, jejímž cílem je dostat značku MOL do nejvyššího standardu. Každá čerpací stanice dostává nový design a s tím spojené nové interiérové vybavení.

Modernizace s sebou nese i úpravy vybraných čerpacích stanic do nového konceptu Fresh Corner. Čerpací stanice s Fresh Cornery poskytují rozšířenou nabídku kávy z prvotřídních zrn a čerstvého a na místě připraveného občerstvení a základních potravin. V současné době je k dispozici řidičům ve všech krajích Česka 66 Fresh Cornerů. V nabídce je také řada čerstvě připravovaných sendvičů, toastů a panini i sladké a slané pečivo a denně dva druhy polévek. V obchodě si pak zákazníci mohou nakoupit produkty denní spotřeby, včetně například čerstvého nerozmrazovaného pečiva, mléčných výrobků nebo sýrů.

MOL Vyškov u Brna - 2

MOL Vyškov u Brna

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ještě se nehlasovalo.

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-05Skladování pohonných hmot a produktů pro čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia