Události

Čerpací stanice / 28. července 2017 / Zdroj: tisková zpráva

Slovnaft otevřel v Bratislavě čerpací stanici s unikátním designem

Na Prístavnej ulici v Bratislavě otevřel Slovnaft unikátní čerpací stanici, kde kromě tradiční možnosti doplnění paliva zákazníci najdou i množství nadstandardních a inovativních služeb. Netradiční design čerpací stanice v sobě zároveň ukrývá mnohá ekologická a technologická řešení.

střecha                                                                                            originálně řešené membránové přestřešení

Poloha čerpací stanice je rovněž symbolická - stojí na místě, kde v minulosti stála rafinérie minerální olejů Apollo, považované za předchůdkyni Slovnaftu, a kde zároveň v současnosti probíhá výstavba nejmodernější čtvrti v Bratislavě.

K většímu komfortu zákazníků přispívá možnost jednoduchého nákupu a platby přímo u výdejního stojanu. Ten zákazníkům umožňuje nejen úhradu platební kartou, ale i možnost zadat objednávku jídla a nápojů z nabídky Fresh Corner. Nadstandardní je i nabídka restaurace, kde si zákazníci mohou vybrat ze široké nabídky těstovin, jídel připravovaných na woku, domácích burgrů, salátů či polévek. Samozřejmostí je vynikající káva.

Pohodlí motoristů zvyšuje i možnost dotankovat si kapalinu do ostřikovačů přímo u výdejního stojanu. Zákazník si tak doplní jen takové množství kapaliny, kolik ve skutečnosti potřebuje. Plnicí pistole umožňuje jednoduchou a rychlou manipulaci. Nezanedbatelný je ekologický přínos, jelikož se šetří plastové obaly.

výdejní stojan

Štefan Svitko (motocyklový závodník) a Erik Wandracsek, manažer Maloobchodného predaja Slovnaft, a.s., ukázali hostům unikátní služby čerpací stanice

V prodejně je k dispozici bezplatné wifi připojení a tablety zabudované ve stolech či různé typy nabíječek na mobilní telefony. Přehled aktuální dopravní situace a další zajímavé informace poskytne speciální Informační kiosek se zvětšenou obrazovkou. Rodiče potěší dětský koutek s herní konzolí. Součástí čerpací stanice je moderní jednací místnost pro 10 osob, která je vybavená nejmodernějšími technologiemi pro spojení s obchodním partnerem na dálku.

Novinkou je i možnost vykoupání domácího mazlíčka v externí koupelně pro psy - dog wash. Ta je vybavená zvýšenou vanou s protismykovou podlahou, flexibilní sprchou, speciálně vyvinutými připravky a sušičem srsti.

"Servisná stanica na Prístavnej ulici je príkladom, kam by sa v budúcnosti mohli posunúť tradičné čerpacie stanice. Meniace sa potreby zákazníkov či zmeny v mobilite vytvoria očakávania nových služieb, ktoré chceme mať pripravené. Ide aj o reálny krok v oblasti maloobchodu, ktorý je v súlade s napĺňaním vytýčenej stratégie Skupiny MOL do roku 2030 v oblasti inovatívnych služieb," řekl předseda představenstva a generální ředitel SLOVNAFT, a.s., Oszkár Világi.

Čerpací stanici netradičního vzhledu navrhla architektonická kancelář ALEXY & ALEXY. V exteriéru ji ozvláštňuje zejména originálně řešené membránové přestřešení s výraznou kovovou konstrukcí. Při výstavbě prodejny se použilo vícero úsporných technologií. Vyhřívaná je prostřednictvím tepelného čerpadla, kdy se odebraná voda z podloží použije na vyhřívání a chlazení objektu a následně se vrátí zpět do podzemních vod. Střechu zas pokrývá zeleň, která má nejen estetický, ale i ekologický přínos.

dog wash                                                                                                                                       dog wash

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 / 5

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-01Bezpečnost na čerpací staniciObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

Czechbus

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia