Události

Čerpací stanice / 1. prosince 2017 / Zdroj: Eurovag / Autor: TZ

V truck parku Eurowag v Rozvadově je také posilovnou pro řidiče

Společnost Eurowag neboli EW zmodernizovala a rozšířila truck park Eurowag - Rozvadov, který se nachází u české dálnice D5 nedaleko hranic s Německem. Počet tankovacích státní se rozšířil na devět, největší novinkou je venkovní posilovna pro řidiče.

Eurowag posilovna

"Práce profesionálního řidiče je docela náročná. Jsme proto rádi, že můžeme přispět ke zlepšení jejich pracovních i volnočasových podmínek,"říká Chief Operating Officer (COO) Eurowagu Klaus Burkart."V našem úsilí zkvalitňovat a rozšiřovat služby u našich truck parků budeme pokračovat. Naši zákazníci již nyní na EW truck parcích oceňují kvalitní zázemí pro řidiče (toalety, sprchy apod.), úroveň zajištění bezpečnosti nákladu i návštěvníků a také doplňkové služby - například v podobě nákupu občerstvení za přijatelné ceny nebo wi-fi připojení zdarma."
Modernizace truck parku zahrnovala vybudování dvou nových výdejních míst na čerpací stanici, zprovoznění nového parkovacího systému s bezpečnostními kamerami a také výstavbu venkovní posilovny pro řidiče. Zatímco dvě nová výdejní místa zvýší obslužnost populární stanice, nový parkovací systém spolu s kamerami zajišťuje maximální bezpečnost přepravovaného nákladu.
Velkou novinkou je venkovní posilovna pro řidiče, kterou Eurowag postavil ve spolupráci s polskou nadací Truckers Life, jejímž cílem je zlepšit životní styl řidičů kamionů a předcházet tím únavě a s ní souvisejícím dopravním nehodám. V Polsku a také v dalších zemích proto ve spolupráci s partnery postupně vytváří na řidiči hojně navštěvovaných místech síť venkovních posiloven. V Česku se jedná o první posilovnu určenou pro profesionální řidiče.
Truck park s čerpací stanicí Eurowag - Rozvadov je mezi evropskými dopravními společnosti velice oblíbený kvůli příznivým cenám nafty, dobré poloze a parkovacím místům pro kamiony, jichž je u českých dálnic nedostatek. Modernizace přispěje k dalšímu zvýšení jeho atraktivnosti.

 

 

 

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
5 / 5

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia