Události

Shop a gastronomie / 19. ledna 2017

Značka Orbit s pomocí McDonald’s obdarovává své zákazníky

Značka Orbit se opět spojuje se sítí restaurací McDonald's. V nové kampani odmění spotřebitele dárkem: Ti, kteří si v období od 30. ledna do 9. dubna 2017 koupí balení žvýkaček Orbit, naleznou v něm kupon do restaurací McDonald's na Big Mac za 39 Kč. V restauraci McDonald's bude v době kampaně probíhat sampling žvýkaček Orbit bez cukru.

Orbit a McDonald

Nedávný výzkum realizovaný značkou Orbit prozradil, že více než polovina Čechů si daruje maličkosti během celého roku, nejen v období vánočních svátků nebo významných událostí. Mezi oblíbené dárky patří mimo jiné také vouchery na zážitek či jídlo a dárky pro zdraví. "Dle výsledků výzkumu a také na základě pozitivní zkušenosti z předešlých let jsme opět uzavřeli spolupráci se sítí restaurací McDonald's. Chceme našim zákazníkům zpestřit povánoční období prostřednictvím gastro kuponu a zároveň připomenout žvýkačky bez cukru jako jednoduchý prostředek pro získání sebevědomí se usmívat po jídle a pití, ale i během celého dne," uvádí ke kampani Erika Havrillová, brand managerka značky Orbit pro střední Evropu. 
V místech podeje spotřebitelé najdou po dobu více jak dvou měsíců speciálně označené balení žvýkaček Orbit s kuponem uvnitř. Kupon na burger Big Mac™za zvýhodněnou cenu 39 Kč lze uplatnit v jakékoliv restauraci sítě McDonald's v ČR do 9. dubna 2017. Akce bude podpořena samplingem žvýkaček Orbit v celé síti restaurací, PR aktivitami, rozsáhlou bannerovou kampaní a dále komunikována v digitálním prostředí na sociálních sítích a webových stránkách značky.

 

 

Hodnocení článku

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2,33 / 5

Odeslat článek


Komentáře k článku

Počet komentářů: 0 Přidat nový komentář Zobrazit komentáře

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia