Přehled aktualit

Rubrika:
Shop a gastronomie / 2. prosince 2014

Segafredo Zanetti: 20 let italské kávové kultury v Čechách

Společnost Segafredo Zanetti CR, dodavatel italské kávy pro gastronomii a maloobchodní síť v České republice, letos slaví 20 let působení na českém trhu.

Shop a gastronomie / 25. září 2014

U OMV dostanete 1. října kávu zdarma, když...

Celosvětově patří první říjen nápoji, se kterým mnozí z nás startují každý nový den, vychutnávají si ho při posezení s rodinou či přáteli, nebo se jím povzbuzuji při práci. Vědí to i u OMV, takže pokud si v tento den přijedete na jednu z čerpacích stanic natankovat palivo, dostanete k tomu navíc šálek dobré kávy zdarma.

Shop a gastronomie / 10. září 2014

Trend: potravinové minimarkety na čerpacích stanicích

Firmy Žabka a Billa jako první v České republice otevřely své první minimarkety na čerpacích stanicích společností Lukoil respektive Shell. Do České republiky tak přinášejí nejen novou obchodní strategii, ale i nový rozměr nakupování.

Shop a gastronomie / 29. srpna 2014

Nepřehledné uspořádání nabídky v prodejně i na regálech snižuje prodeje

V úvodní fázi projektu přeměny dvou pilotních čerpacích stanic analyzujeme hlavní chyby, které jsme měli možnost vidět na prodejní ploše obou provozoven.

Shop a gastronomie / 7. srpna 2014

Lukoil rozšiřuje nabídku občerstvení o barbecue omáčky

Od srpna mohou řidiči na pumpách Lukoil vybírat z rozšířené nabídky baget Panos. Po jarním uvedení farmářských chutí přichází Lukoil s neodolatelnou variací – kuřecí maso a Jack Daniel´s barbecue omáčky. Zpestřená nabídka je k dostání na všech čerpacích stanicích s občerstvením Panos v České i Slovenské republice.

Shop a gastronomie / 31. července 2014

Nastává lepší sezóna pro chladivé osvěžení?

Zmrzliny jsou lákadlem a drobným luxusem, který si může každý dovolit. Je jen na majiteli či nájemci ČS, jak dokáže jejich tržní potenciál využít! Na zmrzlině je možné postavit úspěšnou prodejní akci, kdy se stává odměnou za nákup paliva. Jindy se sem za ní jezdí jen proto, že je nejlepší široko daleko!

Shop a gastronomie / 25. července 2014

Kávové koutky na čerpacích stanicích

Coffee koutky se staly důležitou součástí čerpacích stanic

Shop a gastronomie / 27. června 2014

UNITI Expo 2014: Prodejny a občerstvení

Nejmenší výstavní prostor těsně navazující na dvoranu s konferenčním centrem byl do posledního místečka zastavěn expozicemi firem, které nabízely techniku, vybavení, služby nebo produkty pro prodejny, bistra a restaurace čerpacích stanic.

Shop a gastronomie / 9. června 2014

Shopy Shell se mění na prodejny potravin Billa

Společnosti Billa a Shell Czech Republic společně oficiálně představily v České republice nový prodejní koncept stop & shop na první čerpací stanici SHELL v Praze na Vídeňské ulici u Thomayerovy nemocnice. Po společnosti Lukoil, která spojila své síly s řetězcem Tesco a buduje síť čerpacích stanic s prodejnami Žabka, se jedná o další podobnou kativitu na českém trhu.

Shop a gastronomie / 5. června 2014

Jak komunikovat se zákazníky na blízkou vzdálenost

Na světě funguje už přes 500 milionů mobilních zařízení vybavených technologií NFC. Podle serveru NFC-forum překročí nejpozději do roku 2018 počet ročně prodaných přístrojů 1 miliardu! Tomu bude odpovídat i narůstající počet NFC aplikací a služeb zvyšujících pohodlí uživatelů mobilních telefonů a tabletů.

Shop a gastronomie / 30. května 2014

První prodejny Žabka na čerpacích stanicích Lukoil otevřeny

Na čerpacích stanicích Lukoil v Praze na Bohdalci a v Horních Počernicích otevřeli první dvě prodejny potravin obchodního řetězce Žabka.

Shop a gastronomie / 28. května 2014

Volba zůstává na zákazníkovi

Přední výrobci balených baget a sendvičů uvádějí, že nejčastějším prodejním místem jsou čerpací stanice. Vadí jim však často vysoké marže, které při přetrvávající nižší koupěschopnosti zákazníky odrazují. Je to ale i touha kupujících po něčem novém, což mohou být právě bagety připravované přímo před jejich očima.

Shop a gastronomie / 12. března 2014

Kávové kelímky pro OMV od studentů vídeňské AVU

Při navrhování nových kávových kelímků pro značku Viva se společnost OMV obrátila na vídeňskou Akademii výtvarných umění „die Graphische”. Na výzvu reagovalo šedesát studentů, kteří předložili své návrhy nového kelímku. Anketou mezi zaměstnanci a zákazníky OMV na čerpacích stanicích byly vybrány dva nejoblíbenější a ty nyní budou používány pro kávu a čaj v prodejnách Viva v devíti zemích.

Shop a gastronomie / 11. března 2014

Zima je sezónou teplého občerstvení

Příjemné prostředí a teplá kuchyně vyvolávají pozitivní emoce. Natankovat energii potřebují vozidla i jejich posádky. Kde je účelné zřídit alespoň nejjednodušší úsek teplého občerstvení, tam se investice rychle vrací. Avšak pozor! Bez vhodného prostoru, technického zázemí či bez znalostí spádové oblasti zůstává nadále nejvyšší vymožeností automat na teplé nápoje.

Shop a gastronomie / 10. března 2014

Nejčastější chyby v praxi

Nejvíce problémů je možno vidět v impulsní zóně a časté je i špatné označení cenovek u jednotlivých výrobků.

|◄     31-45   46-60   61-75   76-90   91-105     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-03Benzina slaví 60 letObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia