Přehled aktualit

Rubrika:

Předplatné si můžete objednat zde.

Shop a gastronomie / 11. března 2015

U McLarenu zase budou pít kávu Segafredo

Největší soukromá společnost v mezinárodním kávovém průmyslu Segafredo Zanetti, která je součástí koncernu Massimo Zanetti Beverage Group, se po 20 letech znovu stane partnerem týmu McLaren pro závody formule 1.

Shop a gastronomie / 18. února 2015

Realizace kávového koutku na čerpacích stanicích

Nejen kavárna může v současné době nabídnout příjemné prostředí, kde si lze vychutnat kvalitní šálek či spíše kelímek kávy.

Shop a gastronomie / 12. února 2015

Milujeme čokoládu a sníme jí šest kilo ročně!

Čokoláda prostupuje celým sortimentem čerpacích stanic a těžko si lze představit čerpací stanici, kde za celý den neprodají tabulku čokolády, bonboniéru či alespoň čokoládovou tyčinku.

Shop a gastronomie / 3. února 2015

Pro léky k čerpací stanici OMV

Společnost OMV se stala partnerem projektu Medipoint a začala na vybraných čerpacích stanicích po celé České republice nabízet základní volně prodejné léčivé přípravky.

Shop a gastronomie / 28. ledna 2015

Je Váš zákazník správně informován o ceně výrobků?

Určitě všichni z Vás chodíte denně nakupovat do velkých supermarketů a hypermarketů a při svých nákupech se potkáváte s tím, že cenovky obsahují jak cenu výrobků, tak i přepočítanou cenu na měrnou jednotku, obvykle na 1 kg, 1 litr či 1 ks. Tuto povinnost měly obchody větší než 400 m2.

Shop a gastronomie / 2. prosince 2014

Segafredo Zanetti: 20 let italské kávové kultury v Čechách

Společnost Segafredo Zanetti CR, dodavatel italské kávy pro gastronomii a maloobchodní síť v České republice, letos slaví 20 let působení na českém trhu.

Shop a gastronomie / 25. září 2014

U OMV dostanete 1. října kávu zdarma, když...

Celosvětově patří první říjen nápoji, se kterým mnozí z nás startují každý nový den, vychutnávají si ho při posezení s rodinou či přáteli, nebo se jím povzbuzuji při práci. Vědí to i u OMV, takže pokud si v tento den přijedete na jednu z čerpacích stanic natankovat palivo, dostanete k tomu navíc šálek dobré kávy zdarma.

Shop a gastronomie / 10. září 2014

Trend: potravinové minimarkety na čerpacích stanicích

Firmy Žabka a Billa jako první v České republice otevřely své první minimarkety na čerpacích stanicích společností Lukoil respektive Shell. Do České republiky tak přinášejí nejen novou obchodní strategii, ale i nový rozměr nakupování.

Shop a gastronomie / 29. srpna 2014

Nepřehledné uspořádání nabídky v prodejně i na regálech snižuje prodeje

V úvodní fázi projektu přeměny dvou pilotních čerpacích stanic analyzujeme hlavní chyby, které jsme měli možnost vidět na prodejní ploše obou provozoven.

Shop a gastronomie / 7. srpna 2014

Lukoil rozšiřuje nabídku občerstvení o barbecue omáčky

Od srpna mohou řidiči na pumpách Lukoil vybírat z rozšířené nabídky baget Panos. Po jarním uvedení farmářských chutí přichází Lukoil s neodolatelnou variací – kuřecí maso a Jack Daniel´s barbecue omáčky. Zpestřená nabídka je k dostání na všech čerpacích stanicích s občerstvením Panos v České i Slovenské republice.

Shop a gastronomie / 31. července 2014

Nastává lepší sezóna pro chladivé osvěžení?

Zmrzliny jsou lákadlem a drobným luxusem, který si může každý dovolit. Je jen na majiteli či nájemci ČS, jak dokáže jejich tržní potenciál využít! Na zmrzlině je možné postavit úspěšnou prodejní akci, kdy se stává odměnou za nákup paliva. Jindy se sem za ní jezdí jen proto, že je nejlepší široko daleko!

Shop a gastronomie / 25. července 2014

Kávové koutky na čerpacích stanicích

Coffee koutky se staly důležitou součástí čerpacích stanic

Shop a gastronomie / 27. června 2014

UNITI Expo 2014: Prodejny a občerstvení

Nejmenší výstavní prostor těsně navazující na dvoranu s konferenčním centrem byl do posledního místečka zastavěn expozicemi firem, které nabízely techniku, vybavení, služby nebo produkty pro prodejny, bistra a restaurace čerpacích stanic.

Shop a gastronomie / 9. června 2014

Shopy Shell se mění na prodejny potravin Billa

Společnosti Billa a Shell Czech Republic společně oficiálně představily v České republice nový prodejní koncept stop & shop na první čerpací stanici SHELL v Praze na Vídeňské ulici u Thomayerovy nemocnice. Po společnosti Lukoil, která spojila své síly s řetězcem Tesco a buduje síť čerpacích stanic s prodejnami Žabka, se jedná o další podobnou kativitu na českém trhu.

Shop a gastronomie / 5. června 2014

Jak komunikovat se zákazníky na blízkou vzdálenost

Na světě funguje už přes 500 milionů mobilních zařízení vybavených technologií NFC. Podle serveru NFC-forum překročí nejpozději do roku 2018 počet ročně prodaných přístrojů 1 miliardu! Tomu bude odpovídat i narůstající počet NFC aplikací a služeb zvyšujících pohodlí uživatelů mobilních telefonů a tabletů.

|◄     31-45   46-60   61-75   76-90   91-105     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2019-02Distribuce pohonných hmot na čerpací staniceObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

  • PETROLsummit 19
    31.10.2019, Hotel Olympik - Tristar, U Sluncové 14, Praha 8

Partneři PETROL.cz

ColosseumEconomia