Přehled aktualit

Rubrika:
Čerpací stanice / 20. června 2017

EuroOil prochází zásadní modernizací

Značka EuroOil je na českém pumpařském trhu relativně nová. Přitom její modré pumpy s písmeny EO v logu patří k té nejdelší tradici českých čerpacích stanic. Kdysi zaostalé a technologicky nevyhovující stanice, část bývalé Benziny, patří dnes státnímu Čepru a jde o to, aby se tahle převážně vesnická síť dostala na úroveň požadavků současné doby, případně ještě dál.

Čerpací stanice / 19. června 2017

Ani penězi, ani kartou... Plaťte mobilem!

Masterpass je globální platební služba, která umožňuje bezpečně a pohodlně nakupovat prostřednictvím digitální peněženky online i v kamenných prodejnách u vybraných obchodníků.

Alternativa / 19. června 2017

Budoucnost podle vašich přání. Tak zní název nové televizní kampaně E.ON

Energetická společnost E.ON spustila novou reklamní kampaň s cílem posílit povědomí o značce na území České republiky. Kampaň s názvem Budoucnost podle vašich přání startuje televizním spotem. Reklama prezentuje zejména přesahy společnosti do odvětví budoucnosti, jako jsou chytrá řešení pro zákazníky, podpora nových technologií a udržitelné zdroje.

Mytí a servis / 16. června 2017

WashTec Cz zástupcem belgické společnosti Pollet

WashTec Cz spol. s r. o. se nově stala zástupcem belgické společnosti Pollet, která je lídrem v biotechnologiích a eko produktech.

Shop a gastronomie / 16. června 2017

Od stromečků po sudy s olejem

Společnost AutoMax Group s.r.o. působí na českém trhu přes 25 let a specializuje se na dovoz, prodej a distribuci olejů Shell, autochemie a autopříslušenství. Kromě Shell je výhradním dovozcem a distributorem řady předních světových či tuzemských značek (WD-40®, Wunder-Baum, Armor All®, STP®, Turtle Wax®, Coyote, Ma-Fra®, Philips, Bottari), které nabízí na českém a částečně i slovenském trhu.

Čerpací stanice / 15. června 2017

Benzina nabízí vysokorychlostní bezdrátový internet na každé čerpací stanici

Benzina, největší síť čerpacích stanic v České republice patřící do skupiny Unipetrol, dokončila pokrytí všech svých 385 čerpacích stanic vysokorychlostním bezdrátovým internetem. Stala se tak jedinou sítí čerpacích stanic v Česku, která nabízí rychlou Wi-Fi zdarma v celé své síti včetně samoobslužných stanic.

Čerpací stanice / 14. června 2017

Rebranding dokončen, modernizace čerpacích stanic pokračuje

V posledním červnovém týdnu se převlékne do typických zeleno-bílo-červených barev poslední k tomu určená čerpací stanice Slovnaft v České republice. Hlavní fáze rebrandingu tak bude dokončena jen něco více než dva roky poté, co celý proces sjednocování pod značku MOL začal.

Čerpací stanice / 13. června 2017

GIA šlápla na plyn

Jiří Kosař je novou posilou firmy Gia. Zkušený technik bude mít na starosti technologická zařízení na CNG a LPG v rámci výstavby i servisu fimy Gia, jejíž aktivity se nyní rozšířily o produkty italské firmy Fornovogaz. Ta nabízí pro čerpací stanice kompaktní řešení Gas-Vector.

Produkty / 12. června 2017

Na Moravě už se zase hledá ropa

Díky vyšším cenám ropy mohli moravští petrolejáři z Moravských naftových dolů (MND) zahájit nové zkušební vrty a také zvýšit těžbu. Loni se totiž kvůli nízkým cenám černého zlata nevyplácela.

Spektrum / 9. června 2017

Valná hromada největší české petrochemické skupiny

Představenstvo společnosti Unipetrol na středeční valné hromadě navrhlo dividendu ve výši 8,30 Kč na akcii, což je celkem asi 1,5 miliardy korun.

Čerpací stanice / 8. června 2017

Bonett zahajuje provoz CNG stanic ve spolupráci s řetězcem MAKRO

Bonett otevřel v Čestlicích první plnicí stanici CNG vybudovanou ve spolupráci s velkoobchodním řetězcem MAKRO. Během letošního roku bude zprovozněno dalších šest plniček na dalších pobočkách. Celý projekt v hodnotě 100 milionů korun zahrnující celkem 10 stanic by měl být dokončen během příštího roku.

Spektrum / 7. června 2017

V akciích sázíme na O2 a Unipetrol

Akciové trhy vstoupily do letošní­ho roku razantním růs­tem. Vynikají především cyklické sektory v čele s bankami a energe­tickými společnostmi, jako je např. Unipetrol.

Čerpací stanice / 7. června 2017

Značka Benzina se radikálně mění a rychle roste

Chceme, abychom byli atraktivní a trendy i pro mladé lidi, říká v rozhovoru pro Petrol magazín Marek Zouvala, šéf společnosti Benzina, která je nyní odštěpným závodem společnosti Unipetrol RPA.

Čerpací stanice / 6. června 2017

Značka, která vstala z popela

Prémiová paliva, moderní design, široká nabídka služeb, dostupnost. Tradiční česká síť čerpacích stanic dokáže konkurovat TOP značkám v oboru. Ne vždycky tomu tak ale bylo. Přitom znalost tohoto brandu patří u nás mezi spotřebiteli k nejvyšším a v kategorii maloobchodního prodeje pohonných hmot se značka prakticky stala synonymem pro čerpací stanici. V příštím roce to bude už šedesát let, co řidiči v Česku tankují u pump se značkou Benzina, používajících logo okřídleného koníka. Skoro 60 let na trhu o něčem svědčí.

Produkty / 5. června 2017

Petrolejáři motoristům

Prémiová paliva jsou vždy výsledkem rozvoje v petrolejářských společnostech a kombinací moderních výrobních technologií paliv a moderních formulací chemických aditiv. Vše se děje v souladu s požadavky automobilového průmyslu, motoristického sportu a benefitů pro zákazníky.

|◄     76-90   91-105   106-120   121-135   136-150     ►|

Aktuální vydání magazínu

Číslo: 2018-01Kriminalita na čerpacích stanicíchObjednávka přeplatného

Hlavní partner PETROL.cz

MOL

Reklama

CardManager

Newsletter PETROL

Přihlásit / zrušit zasílání denního přehledu aktualit PETROL na Váš e-mail.

  

Akce Petrol

    Partneři PETROL.cz

    ColosseumEconomia