Benzina otevřela novou samoobslužnou čerpací stanici v Harrachově

V Harrachově byla otevřena už osmá samoobslužná čerpací stanice Benzina Expres v Česku. Nachází se na hlavním tahu mezi Českou republikou a Polskem a je otevřena nonstop. Hlavní výhodou samoobslužných čerpacích stanic je rychlé odbavení a výhodnější ceny pohonných hmot.

"Samoobslužné čerpací stanice jsou v Evropě velmi oblíbené a začíná se jim dařit i v Česku. Zákazníci si pochvalují především nepřetržitý provoz, kvalitní paliva i výhodné ceny. V samoobslužných čerpacích stanicích vidíme do budoucna velký potenciál a nadále chceme pracovat na jejich rozvoji," říká Marek Zouvala, ředitel sítě čerpacích stanic Benzina.

Obsluha samoobslužných čerpacích stanic je jednoduchá. Zákazníci na platebním terminálu navolí částku, za kterou chtějí natankovat. Tankovací pistole pak sama ukončí výdej paliva ve stanovené hodnotě. Zákazníci mohou zaplatit hotově i kartou, včetně tankovacích karet Benziny Tank Karta Easy a Tank Karta Business.

Harrachovská čerpací stanice Benzina Expres nabízí kvalitní aditivovaná paliva Efecta 95 a Efecta Diesel s čisticím účinkem a nově i prémiovou Vervu Diesel zaměřenou na výkon motoru."Vzhledem k vysokohorským podmínkám, kde teploty klesají hluboko pod bod mrazu, řidiči s dieselovým motorem ocení především palivo Verva Diesel. V mrazech se to dvojnásobně vyplatí. Verva Diesel si uchovává i během tuhé zimy všechny své prémiové vlastnosti a díky speciálním aditivům je její filtrovatelnost -26 °C až -30 °C," vysvětluje Jakub Drastík, vedoucí odboru kvality paliv Benzina.

Samoobslužným způsobem funguje rovněž prodej kapaliny do ostřikovačů. Zákazník si ze speciálního stojanu jednoduše načepuje přímo do nádržky automobilu požadované množství kapaliny a uhradí ji na stojanu platební kartou. Díky prodeji bez obalu navíc nevzniká jednorázový plastový odpad, čímž Benzina šetří životní prostředí. K dispozici je i občerstvení prostřednictvím výdejních automatů s
non-stop prodejem horkých nápojů, nealko nápojů a slaných i sladkých pochutin.

První čerpací stanice Benzina Expres byla otevřena už v roce 2011 ve Vysokém Mýtě. Červenobílé samoobslužné čerpací stanice se nachází také v Poděbradech, Jablonci, Hradci Králové, Brně, Kopřivnici a v Ostravě.

TZ Benzina

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2020/01 Téma číslaPožární bezpečnost na čerpací stanici
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Reklama

  • CardManager

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Sokolovská 615/138
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací