Benzina ve své komunikaci posílí příslušnost ke značce ORLEN

Na vybraných plochách čerpacích stanic Benzina se vedle loga známého koníka začne objevovat také orel symbolizující nadnárodní skupinu ORLEN, do které Benzina patří. Zavedení společných logotypů obou společností bude podpořeno reklamní kampaní.

Benzina Orlen 1

"Benzina patří do velké mezinárodní sítě s téměř třemi tisíci čerpacích stanic v pěti zemích a dlouhodobě se opírá o finanční zázemí a obchodní zkušenosti sdílené v rámci mezinárodního koncernu ORLEN. Tento společný obchodní model, důraz na kvalitu a spojení tradice s moderní přítomností nyní chceme připomenout jak české veřejnosti, tak mezinárodním zákazníkům, kteří cestují přes území České republiky. Věříme, že nám tento krok pomůže k získání nových zákazníků," vysvětlil Tomasz Wiatrak, předseda představenstva skupiny Unipetrol, která pod značkou Benzina provozuje v Česku a na Slovensku celkem 419 čerpacích stanic."Dalším krokem bude zavedení mezinárodních platebních služeb," doplnil Tomasz Wiatrak.

Benzina Orlen 2

Spojené logotypy společností Benzina a ORLEN se objeví například na cenových totemech, výdejních stojanech a obrazovkách uvnitř čerpacích stanic. Součástí bude i marketingová kampaň, která odstartuje 28. října a bude zahrnovat televizní spoty, propagaci online, na sociálních sítích a billboardech.

Benzina Orlen 3

Nadnárodní koncern ORLEN provozuje více než 2 800 čerpacích stanic v pěti zemích - v Polsku
(1784) a Litvě (25) pod značkou ORLEN, v Německu pod značkou Star (584) a v Česku (413) a na Slovensku (6) pod značkou Benzina. Nejsilnější atributy image značky ORLEN jsou modernost, důvěra, příznivost, široká nabídka a vysoká kvalita výrobků a služeb. Od roku 2005 byl ORLEN majoritním akcionářem skupiny Unipetrol a v roce 2018 se stal jejím jediným vlastníkem.

Spot z reklamní kampaně Společně na cestě vpřed:

https://www.youtube.com/watch?v=boYUr6rT0GM

TZ Benzina

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2020/03 Téma číslaNejen na čerpací stanice se vrací život
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Reklama

  • Uniti 2021 4
  • CardManager

  PETROLsummit 20

  5. 11. 2020

  Praha

  Přihlásit se

  PETROLawards

  14. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací