Orlen Benzina přivezla monopost Formule 1 do Česka

OrlenBenzina-formule

Orlen Benzina přivezla monopost Formule 1 do Česka

Již 30. září zavítá na čerpací stanici Orlen Benzina v pražské ulici Argentinská monopost F1 týmu Scuderia AlphaTauri, který budou moci o několik dnů později obdivovat také účastníci konference Sport Alive 2023, která proběhne za podpory značky Orlen v O2 universum ve středu 4. října. Následující zastávkou monopostu F1 bude od 10. října čerpací stanice na dálnici D11, Osice u Hradce Králové. V dalším týdnu bude monopost vystaven na čerpací stanici Devět křížů na dálnici D1. Celá akce, do níž se zapojí také závodní tým Janík Motorsport, je součástí kampaně Následujte kvalitu, v jejímž vizuálu přitahuje pozornost právě monopost Formule 1 v barvách týmu Scuderia AlphaTauri.

"Orlen Benzina zve i v letošním roce všechny české fanoušky rychlých kol na mezinárodní turné s monopostem Formule 1, které oslaví úspěšné působení skupiny Orlen v královské disciplíně motoristického sportu," říká Anna Ziobroń, ředitelka sponzoringu a sportovního marketingu skupiny Orlen Unipetrol, do které patří i síť čerpacích stanic Orlen Benzina, a dodává: "Letos startujeme s monopostem týmu Scuderia AlphaTauri v Praze, kde se jako platinový partner zúčastníme prestižní konference Sport Alive 2023 v sálech O2 universum i doprovodné výstavy. Věřím, že si naši zákazníci nenechají ani letos ujít jedinečnou příležitost nahlédnout za oponu vrcholového motoristického sportu!"

Na čerpací stanici Orlen Benzina v Argentinské ulici v Praze bude monopost Formule 1 v barvách týmu Scuderia AlphaTauri k vidění od soboty 30. září do pondělí 9. října s výjimkou středy 4. října. V tento den bude tento závodní skvost přitahovat pozornost účastníků konference Sport Alive 2023 v O2 universum, kde vystoupí také zástupci týmu Formule 1 Scuderia AlphaTauri. Od úterý 10. října budou moci Formuli 1 obdivovat návštěvníci čerpací stanice Osice u Hradce Králové na dálnici D11. Od 17. do 24. října vyvrcholí české turné s monopostem F1 na legendární čerpací stanici Devět křížů na dálnici D1 u Velké Bíteše.

Zastávek formulové turné na čerpacích stanicích Osice a Devět křížů se zúčastní také úspěšný závodní tým Janík Motorsport, podporovaný společností Orlen Unipetrol. Zástupci týmu pro zájemce připraví možnost vyzkoušet si na vlastní kůži výměnu kol v závodním pit-stopu.

Celé turné s monopostem Formule 1 týmu Scuderia AlphaTauri v síti čerpacích stanic Orlen Benzina, kterou provozuje rafinérská a petrochemická skupina Orlen Unipetrol a která je lídrem maloobchodního prodeje paliv v České republice, je součástí právě probíhající marketingové kampaně "Následujte kvalitu". Ta připomíná českým řidičům mimořádně vysokou kvalitu paliv Orlen Benzina. V rámci turné se může veřejnost zapojit do soutěží o zajímavé ceny na sociálních sítích.

Orlen Benzina nabízí na čerpacích stanicích v Česku prvotřídní pohonné hmoty Efecta s čisticím účinkem na motorovou soustavu a prémiová paliva Verva, která k čisticímu účinku přidávají i zvýšení výkonu motoru. Součástí nabídky je i široký sortiment doplňkového prodeje, služeb a občerstvení po značkou Stop Cafe. Orlen Benzina vydává i vlastní tankovací karty EASY a BUSINESS a zákazníkům nabízí dvě mobilní aplikace - věrnostní aplikaci Orlen Benzina a aplikaci pro péči o vůz Mycí digi linka.

Síť čerpacích stanic Orlen Benzina patří do skupiny Orlen Unipetrol, která je vlastněna mezinárodní skupinou Orlen. Ta provozuje více než tři tisíce čerpacích stanic v pěti zemích - i v Polsku, Česku, Německu, Litvě, v Maďarsku a na Slovensku. Nedávno oznámila záměr převzít 266 čerpacích stanic značky Turmöl v Rakousku.

Zdroj: TZ

Diskuse

Petrol Magazín

Aktuální vydání2023/06 Téma číslaBenzín E 10
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek