Španělský Repsol nabízí novou službu pro motorkáře

Nová služba s názvem Moto Stop začala fungovat na 25 čerpacích stanic Repsol ve Španělsku. Je speciálně zaměřena na uživatele motocyklů, kterým by měla nabídnout snadnější tankování, údržbu i odpočinek.

Tankování

Jak známo španělský petrolejářský koncern Repsol je tradičním partnerem továrního týmu Honda v nejprestižnější kategorii Moto GP v mistrovství světa motocyklů. Nyní se společnost rozhodla pomoci i normální motorkářům.

Tankování II

Zatím 25 čerpacích stanic Repsol ve Španělsku bylo vybráno, aby nabídlo rozšířené služby právě uživatelům motocyklů. Ti mají na pumpách občas problémy s tankováním specifických druhů pohonných hmot, olejů nebo třeba s mytím svých strojů. Pro motorkáře může být nebezpečný i kluzký povrch u výdejních stojanů, problémy pak mohou způsobit nehlídaná a nekrytá parkoviště.

Tohle všechno by měly řešit čerpací stanice Repsol s prostorem Moto Stop, kde motocyklisté najdou mimo jiné protiprokluzové speciálně frézované povrchy, parkovací místa sledovaná kamerami. Součástí nabídky MotoStop jsou také kompresory vybavené speciálními ventily pro motocykly, mycími boxy se speciálně upravenými pistolemi se středotlakými tryskami, speciální sušičkou a bezpečným místem pro odložení bundy i přilby.

Mycí box

Trochu jinou skladbu zboží mají i shopy těchto čerpacích stanic. V regálech najdou motorkáři originální produkty Repsol počínaje oleji a konče produkty na péči o motocykl nebo vybranými náhradními díly, které pomohou vyřešit některé nepředvídatelné události.

Potřeby

Repsol

Diskuse

  Přidat nový komentář

  Petrol Magazín

  Aktuální vydání2020/02 Téma číslaŽeny na čerpací stanici v době pandemie koronaviru
  Aktuální číslo

  Přihlašte se k odběru novinek

  Reklama

  • Uniti 2021 4
  • CardManager

  PETROLsummit 19

  31. 10. 2019

  Hotel Olympik - Sokolovská 615/138
  Praha 8

  Přihlásit se

  PETROLawards

  13. ročník

  prestižní profesní
  celooborové soutěže

  Více informací