Multimediální stojan Gilbarco Veeder-Root SK700-II MULTIMEDIA

Projekt roku, PH GIA spol. s r.o.

Přihlašovatel: PH GIA spol. s r.o.


>         První kompletní řešení multimediálních prezentací na čerpací stanici bez nutnosti přídavných zařízení. Nový unikátní stojan kombinuje plnohodnotný výdejní stojan Gilbarco Veeder-Root modelové řady SK700-II s 15' XVGA displejem pro prezentace a reklamu na čerpací stanici. Díky této technologii je možné maximálně využít veškerý čas strávený zákazníkem na čerpací stanici k reklamě. Systém nabízí takřka nekonečné možnosti reklamních videí či prezentací a vytváří plnohodnotný reklamní prostor pro pronájem či vlastní využití. Systém umožňuje přehrávání videí ve formátech MPEG (ES, PS, TS, PVA, MP3), AVI, MP4, FLV (Flash), WMV, MOV nebo prezentace fotografií BMP, GIF a JPEG. Samozřejmostí je rozdělení prezentovaných reklamních spotů dle druhu paliva, které je tankováno, možnost volby barevného schématu taktéž dle druhu paliva, uvítací obrazovky a obrazovky s poděkováním za tankování. Stabilní průmyslové PC s procesorem 1,1GHz pracující na platformě Windows zajišťuje bezproblémové fungování a bezúdržbový provoz. Toto řešení jako jediné je navíc zcela nezávislé na řídícím systému čerpací stanice. Konfigurace systému je možná buďto jednorázově pomocí externí paměti USB nebo hromadně pro všechny stojany v síti pomocí LAN propojení. Tato operace nijak neomezuje provoz čerpací stanice, nevyžaduje speciální dodatečná zařízení a je zcela bezpečná.

>         Součástí displeje je i vyhrazený prostor pro povinné údaje o vydaném množství a ceně. Tento prostor splňuje veškeré zákonné požadavky pro prodej a taktéž je možné jej barevně upravovat v souladu s přehrávanou reklamou.

>         Další výhodou tohoto řešení je jeho integrita se standardním výdejním stojanem. Díky tomu neexistuje omezení pro produktové kombinace výdejního stojanu. Navíc jakýkoliv výdejní stojan SK700-II může být dodatečně dovybaven systémem MULTIMEDIA. Taktéž je možné kombinovat standardní displeje například na jedné straně stojanu s multimediálním displejem na straně druhé.

>         Maximální možnosti využití, maximální prostor pro reklamu, maximální možný zisk z prodeje reklamy pro provozovatele čerpací stanice, to je nový SK700-II MULTIMEDIA    


Gilbarco_IMG_0713

Gilbarco_IMG_0734

Gilbarco_IMG_0738

Gilbarco-BispingenIMG_1564_lowres

Gilbarco-BispingenIMG_1725_lowres

Gilbarco-BispingenIMG_1729_lowres

Petrol Magazín

Aktuální vydání2024/2 Téma číslaKaminová doprava
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek