PETROLawards 16

10. ročník prestižní profesní celooborové soutěže

Nominace do soutěže PETROLawards 16

Nominace

Čerpací stanice roku

Osobnost roku

Projekt roku – Čerpací stanice, Myčky, Shop a Gastro

Projekt roku – Suroviny a Produkty

10. ROČNÍK PROFESNÍ SOUTĚŽE PETROLAWARDS 

Společnost PETROLmedia letos vyhlásila již 10. ročník prestižní profesní celooborové soutěže PETROLawards o významné počiny v oboru výroby a distribuce pohonných hmot a čerpacích stanic v České a Slovenské republice.

Soutěž proběhne ve stejném rozsahu jako minulý rok. Opět se přijímají nominace ve čtyřech oborových kategoriích, jejichž nomenklatura zůstává prakticky beze změny. Jednotlivé nominace bude posuzovat hodnotící komise složená ze všeobecně uznávaných expertů, vysokoškolských pedagogů, odborných publicistů i zástupců laické veřejnosti.

Hodnocení benzinových pump, nominovaných do kategorie Čerpací stanice roku, provádí nezávislá partnerská společnost prostřednictvím hloubkového auditu kvalitativní úrovně Convenience Audit. Účast v soutěži je potvrzena čerpacím stanicím, které na základě auditu získají v daném období certifikát. O konečném pořadí čerpacích stanic rozhoduje získaný stupeň kvalitativní úrovně a výsledný bodový rating.

Convenience - zmenšeno

Vyhlášení výsledků soutěže a slavnostní předání cen vítězům proběhne 1. 11.2016 v hotelu Olympik v Praze v rámci tradiční konference PETROLsummit.

PETROLawards medaile

PETROLawards 16 - soutěžní kategorie a PŘIHLÁŠKY

PROJEKT ROKU - SUROVINY A PRODUKTY

 • Těžba, skladování a doprava ropy, obchod s ropou
 • Produkty - pohonné hmoty (vč. plynných, alternativních), maziva, aditiva a provozní kapaliny, výroba, úprava a distribuce, monitoring kvality a měření jakosti
 • Technologie a vybavení pro výrobu, distribuci a skladování, veškeré související provozy včetně rekuperace, údržby a provozu
 • Legislativa, normy, bezpečnost, životní prostředí, ochrana trhu, systémy kvality
 • Vědecko-technická publikační a vydavatelská činnost, vývoj a výzkum, vzdělávání a poradenství
 • Organizace a realizace oborově zaměřených akcí, veletrhů, konferencí, seminářů, workshopů, přednášek.

Projekty publikované v průběhu roku v některém z čísel PETROLmagazínu v ediční řadě s názvem Projekty a inovace jsou do soutěže nominovány automaticky.

PŘIHLÁŠKA

PROJEKT ROKU - ČERPACÍ STANICE, MYČKY, SHOP A GASTRO

 • Technologie, informační a platební systémy a další vybavení čerpacích stanic vč. shopů a gastroprovozů, myček a samoobslužné údržby vozidel
 • Design, modernizace, remodeling a rebranding čerpacích stanic
 • Servis a údržba čerpacích stanic, metrologie, revize
 • Provozní legislativa normy, profesní vzdělávání, poradenské služby
 • Koncepty provozu a prodeje paliv, zboží a služeb na čerpacích stanicích
 • Food a nonfood zboží, gastro a další služby pro zákazníky, logistika, podpora prodeje
 • Marketingové (věrnostní) systémy a akce

Projekty publikované v průběhu roku v některém z čísel PETROLmagazínu v ediční řadě s názvem Projekty a inovace jsou do soutěže nominovány automaticky.

PŘIHLÁŠKA

OSOBNOST ROKU 

 • Osobnosti z řad odborníků, zástupců státní správy a školství, ale i laické veřejnosti, které svým počinem či pravidelnou dlouholetou činností významně přispěly k rozvoji či nápravě jakékoliv části oboru výroby a distribuce pohonných hmot, čerpacích stanic, ochrany životního prostředí a podpory rozvoje mobility.

Návrh na nominaci

ČERPACÍ STANICE ROKU 

 • Čerpací stanice, které vyhoví základním kritériím pořadatele (veřejná čerpací stanice, řádně registrovaná v registru MPO, prodávající minimálně základní sortiment pohonných hmot (BA a NM), popřípadě minimálně dva druhy pohonných hmot (NM a B100, LPG a BA apod.) 

PŘIHLÁŠKA


Přihlášku - nominaci je nutno podat elektronicky nebo písemně pořadateli soutěže - společnosti PETROLmedia do uzávěrky, která je 30. 9. 2016.

K přihlášce je možno dále přiložit další elektronické soubory s obrázky, tiskovými materiály, tabulkami, fotografiemi, prezentacemi PowerPoint atd., které budou minimálně až do konce kalendářního roku volně k dispozici návštěvníkům serveru PETROL.cz jako bezplatná prezentace nominovaného účastníka soutěže.

PRAVIDLA SOUTĚŽE

Petrol Magazín

Aktuální vydání2024/2 Téma číslaKaminová doprava
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek