Oborový informační portál PETROLINE.cz

Projekt roku – Čerpací stanice, Myčky, Shop a Gastro, THERMOIL s.r.o.

PETROLINE.cz je prvním informačním portálem v ČR, který publikuje pravidelné reporty o cenách minerálních olejů a PHM v dodacích paritách BARGES FOB ARA (Amsterdam-Rotterdam-Antwerp) a CARGOES CIF NWE.

Obsahuje široké spektrum aktuálních, spolehlivých a srozumitelných informací o vývoji na trzích s minerálními oleji ve světě, Evropě i ČR, a to v českém jazyce a zcela bez reklam. Ambicí projektu PETROLINE je stát se zdrojem informací pro velkoobchodníky a distributory minerálních olejů, provozovatele skladů minerálních olejů a produktovodů, maloobchodníky - provozovatele čerpacích stanic, silniční i železniční dopravce, energetiky a teplárny, veřejnoprávní instituce a novináře.

Portál zahrnuje volnou a placenou část s 3 úrovněmi ročního předplatného a je optimalizován pro stolní počítače, notebooky, tablety i mobilní telefony. Podle druhu prezentovaných informací je členěn do 7 modulů:

  1. RYCHLÝ PŘEHLED- zobrazení vypořádacích cen produktů podle individuálního uživatelského nastavení
  2. KOTACE BARGES FOB ARA- denní, týdenní a měsíční vypořádací ceny produktů obchodovaných v dodací paritě BARGES FOB ARA (Amsterdam-Rotterdam-Antwerp)
  3. KOTACE CARGOES CIF NWE- denní, týdenní a měsíční vypořádací ceny produktů obchodovaných v dodací paritě CARGOES CIF NWE
  4. SPOTOVÝ TRH ON-LINE- intradenní vývoj na spotovém trhu v dodací paritě BARGES FOB ARA
  5. PETRONEWS - agenturní i autorské články, tržní analýzy a komentáře
  6. PETRONEWS HOT - krátké zprávy a komentáře k aktuálnímu vývoji na trzích

PETROWIKY - oborová encyklopedie obsahující široké spektrum termínů ze světa minerálních olejů a energetiky obecně

PETROLINE

Petrol Magazín

Aktuální vydání2023/05 Téma číslaNeruská ropa
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek