Fresh Corner

Projekt roku, MOL Česká republika s.r.o.

Fresh Corner je výsledkem nové maloobchodní strategie Skupiny MOL zaměřené na vylepšenou nabídku občerstvení a nepalivového zboží.Pro Fresh Corner, který byl v Česku otevřen poprvé na vyškovské čerpací stanici v červenci 2015, je rok 2018 rokem milníků. V květnu tohoto roku společnost MOL otevřela jubilejní stý Fresh Corner v pražském Podolí. Fresh Corner s pořadovým číslem 125 se v srpnu poprvé objevil mimo čerpací stanici - jako kiosek na pražských Arkádách. V současné době na konci září je k dispozici již více než 135 Fresh Cornerů. Se strategií expanze občerstvení mimo silnice přichází MOL v Česku jako první, stejně jako v celé Skupině MOL. Na otevření prvního "městského" samostatně stojícího Fresh Corneru nyní v září navázal maďarský MOL v Budapešti. Koncept Fresh Corner stojí na vysokém standardu služeb, kvalitní kávě, čerstvém občerstvení a příjemném prostředí. Napříč sítí nabízí MOL nadstandardní servis, který jeho zákazníci očekávají od silné prémiové značky. Mohou se spolehnout na srovnatelnou vysokou kvalitu, ať už navštíví Fresh Corner kdekoliv.

Fr1

MOL jako štika petrochemického trhu

Rozhodnutí Skupiny MOL expandovat se svým konceptem Fresh Corner i mimo čerpací stanici není náhodné. Maďarský gigant se coby štika petrochemického trhu nebojí vystupovat ze svého tradičního prostředí a přijímat nové výzvy. MOL věří v sílu značky a v základnu svých návštěvníků, kterým chce jejich oblíbené produkty servírovat i tam, kde by Fresh Corner nečekali. Stejně jako na čerpacích stanicích, kde MOL prodává přes milion káv měsíčně, dominuje i nabídce v kiosku kvalitní zrnková káva. Zákazníci si mohou kávu připravit sami jediným dotykem a za okamžik pokračovat v nákupech, nebo si ji vychutnat na místě.

Kromě novinky v podobě kiosku Fresh Corner na Arkádách v Praze se MOL zaměřuje na další nárůst počtu čerpacích stanic v konceptu Fresh Corner. V nabídce více než 135 Fresh Cornerů jsou kromě kvalitní kávy také sendviče, toasty a panini, které se připravují na místě z kvalitních čerstvých surovin. Během přestávky od řízení si zákazníci vybraných tranzitních stanic zase mohou vychutnat teplou polévku. Rozsah sortimentu se liší podle velikosti a lokality jednotlivých čerpacích stanic.

FR2FR3

Petrol Magazín

Aktuální vydání2022/05 Téma číslaOtevření českého terminálu v Holandsku
Aktuální číslo

Přihlašte se k odběru novinek